Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nem tudom hogyan kössem össze!?

Nem tudom hogyan kössem össze!?

Figyelt kérdés

egy Suzuki Swift-röl lenne szó még a 2002 szériából a GL típus.

az lenne a problémám hogy van elöl két 80W 3 utasos hangszóróm a kalaptartóba 2x150 3 utasos hangszóróm és egy mély ládám hogyan kössem össze hogy a mély ne nyomja el a magasakat meg egyáltalán a magast mire kössem?

simán csak a fejegységre?? az úgy sovány nem?

[link]

[link]

segítsetek PLS


2011. nov. 6. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:

És mik a linkek?

Ezek vannak, vagy ezek lennének hozzá?

Mivel erősítőről egy szó sem esett.

2011. nov. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, ezek vannak!!
2011. nov. 8. 15:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Mivel a rádión nincs erősítőnek kimenet így elég nehéz dolog, de a legjobb úgy lesz, ha a rádióról mennek az első és hátsó hangszórók. Az erősítő magasszintű bemenete szintén a hátsókról leágaztatva. És az erősítő hajtja meg hídba kötve a mélyládát, persze olyan erősre állítva, hogy ne nyomja el a többit.

A ládának mindenképp kell az erősítő.

Az igazi az lesz, ha a későbbiekben veszel egy négy csatornás erősítőt is a négy hangszóróhoz.

2011. nov. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
"Mivel a rádión nincs erősítőnek kimenet így elég nehéz dolog" ezt hogy érted? mien erösitöre gondolsz?
2011. nov. 9. 17:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Ilyen erősítőre gondoltam, ha ne ismernéd:

[link]

És ilyen kimenetre, ami az erősítőre megy:

(mivel lusta vagyok linkelni, az RCA kimenetre keress rá)

2011. nov. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
RCA kimenet mért ne lenne a fejegységemen? van rajta, most be is van kötve a 2x150W egyelőre csak REM csatlakozó nincs rajta! de azt megoldottam
2011. nov. 10. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!