IPod Touch jailbreak?

Figyelt kérdés

Jailbreakeltem az iTouch 4g-met (iOS 4.3.5) a Redsn0w 0.9.9b1 nevű programmal, CSAK a jailbreak-et csináltam meg és utána amikor kiírta a végén, hogy még mit ajánl, hogy töltsem le, akkor még az extras-ból a legelsőt letöltöttem (azt ajánlotta). Megcsináltam mindent, több videót is megnéztem a youtube-on, de amikor végeztem, megjelent a harapott ananász, bekapcsolt, ment minden rendesen, aztán kikapcsoltam, és tök sokáig világított az alma, és nagyon nehezen tudtam bekapcsolni, resetelni kellett stb. És véletlenül kitöröltem a cydiát a cydelete-vel. Igen, de én csak a cydia ikonját töröltem ki, a cydelete, meg minden más rajtamaradt. Tehát a kérdés: Ha újra megcsinálom a jailbreak-et restore-olás meg minden nélül akk lesz valami baja?

Előre is köszi!


2011. nov. 7. 15:18
 1/1 anonim ***** válasza:
A jailbreak tulképpen egy más bázissal való restorálás, nem lesz baja de lehet nem fogja engedni, csak normál restore után.
2011. nov. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!