Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik a jobb google nexus s...

Melyik a jobb google nexus s vagy lg optimus black p970? minda kettőnek van gorilla glass? Lgre gondoltam de ahogy hallottam a frissitésekkel gond van mert a gyártó nagyon lassú.

Figyelt kérdés
lg,optimus black,p970,mobil,nexus s,google,android,cpu,melyik a jobb,
2011. nov. 7. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ajánlom a Google Nexus S-t. Gyári android van rajta, mindenféle egyéni felhasználó felülettől és widgettől mentes, bár utólagosan a marketről olyan launchert szedsz rá amilyet akarsz...ennek köszönhetően majdnem 1 giga a telefon memória, és és bár a tárhely nem bővíthető sd kártyával, közel 13-14 giga körül van a telefonban szabad.Én nem szarakodnék az LG-vel.Én is erre tervezem a következő telefonom, vagy a Galaxy Nexusra, ami jóval bikább lesz.
2011. nov. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Emellett a Nexus S-re is hivatalosan meg fog érkezni a 4.0 ICS...már ez minenképp előny.
2011. nov. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen amugy mi a különbség a google nexus között és a galaxy nexus?
2011. nov. 10. 12:45
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

a Google nexus s nem más, mint egy átalakított samsung galaxy s. A Galaxy nexus pedig a samsung galaxy S2 hardverét kapta meg. Az most fog megjelenni majd.És sok technikai paraméter más.A Galaxy nexus lesz most az első telefon, ami hivatalosan is ICS-sel jön, 4.65"-ös hd super amoled kijelzővel (1280x720 felbontásban), 2magos 1.2, vagy 1.4 (nem emlékszem pontosan) GHz-s processzorral, közel 1 giga telefonmemóriával, és 14giga körül tárhellyel, ami nem bővíthető.Ez lesz a piacon a leggyorsabb android mobil, mert csak a nyers android rendszer lesz rajta, ami így is elég, szép és jó, tehát nincsenek gyártók által készített UI-k rajta, felesleges widgetek, és stb., ami terhelné a telefont.

A nexus telefonokat általában referenciamodellnek használják más gyártók, arra építkeznek, minimum arra a hardverre optimalizálnak, stb...

2011. nov. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és akkor mi az a google nexus prime??
2011. nov. 10. 19:39
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
ugyanaz, mint a samsung galaxy nexus, ami most jön ki, csak az Egyesült Államokban nexus prime néven jelenik majd meg.Mint ahogy kivétel nélkül minden más készülék is más néven kerül oda.
2011. nov. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a felvílágosítást :)
2011. nov. 10. 20:40
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

nincs mit (:

Mellesleg most néztem, hogy néhány cent híján 1000 dollár körül fog a nexus prime/galaxy nexus ára mozogni USA szolgáltatóknál....ez azért durva...A iPhone 4S nem került/kerül ennyibe...

2011. nov. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!