Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » LG DVX492H típusú asztali...

Pepszy kérdése:

LG DVX492H típusú asztali lejátszón hogyan frissítsem a firmware-t?

Figyelt kérdés

LG DVX492H típusú asztali lejátszón szeretnék firmware-t frissíteni, de az eddig bevált módon nem sikerül.

Miképpen lehetséges?

(lemezre kiírtam a letöltött .ROM kiterjesztésű file-t de azt írja, hogy "file nem található", usb-ről ugyan ez)

Az angol leírás ez(sajnos nem értem):

Firmware update for DVX482H/DVX492


1.Upgrade to newest program


2. Version : 1.57A


3. How to upgrade firmware

1)Rename new F/W same as Model name of System information which set displays.

Delete Version "_Vxx" of new F/W.

Ex.) LG_DV_LV90......HB_V1.5A.ROM???LG_DV_LV90.......HB.ROM

2). Insert the burned disc into the Set, after loading disc and when tray is open, take off the disc and

press PLAY KEY, then, It???s upgrading by itself.

When upgrading is finished, the Set turn off and on by itself.

3)Disc upgrade is over.

(addig ok, hogy betölti a lemezt, kiadja kikapcsol majd bekapcsol, de hiába van a file a lemezen, nem hajtja végre, szal arra gondoltam nem értem az elejét, hoghy mire és mit nevezzek át, vagy a dvd nevezi át ... vagy nemtom)

Lécci segítsetek!!!


2011. nov. 8. 14:19
 1/1 A kérdező kommentje:

A DVD setupba belépni.

Képarány beállításba rámenni az éppen aktuálisra, pl.: 16/9

Nem át állítani hanem a távirányítón a következő billentyűkombinációt lenyomni:

1397139 ENTER

Ekkor egy gyári reset történik + kiírja a jelenlegi verziót, amire át kell nevezni az éppen rátelepítendő firmwre-t a .ROM meghagyásával.


Az esetleges károkért senki nem vállal feleősséget rajtad kívül, ha kipróbálod.

Sok sikert!

2012. aug. 22. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!