Létezik olyan jack dugós hangszóró, amit nem kell külön áramhoz csatlakoztatni?

Figyelt kérdés
Laptopom van, nekem kicsit gyenge a hangszórója ezért szeretnék venni egy kisebb hangfalat hozzá, csak az a baj, hogy én általában az ágyban gépezek, ahonnan nem szokott elérni ezeknek a hangfalaknak a vezetéke a falig. A kérdés az lenne hogy boltban szoktak-e árulni akkumulátoros hangfalakat vagy olyat, aminek elég a számítógépből érkező energia, ill ezek mennyivel drágábbak és hol lehet őket kapni?
2011. nov. 8. 15:44
 1/8 anonim válasza:

[link]

Egy ilyesféle megoldás van,USB ről kapja a tápot.

Nemtudom mennyire vagy "Vájtfülű",mennyire igényes a hallásod de amit linkeltem annak nem annyira jó a mélytartománya,bár ekkora méretben alacsony árért sajnos nem várható sokminden.Azért nézz körül hátha találsz kedvedre valót.

2011. nov. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkus hangfal nem létezik. Nem lehet a hangkimenetről elég feszültséget kapni ezért kell erősítő.
2011. nov. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az első link egy hazugság! Olyan nem lehet hogy egy hangszóró 50-20000 Hz-ig szól!
2011. nov. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Gugu Gabor ***** válasza:

Mielőt elküldjük a melegebb éghajlatra az első linket... igen tény hogy gyakorlatilag nem tud annyit.

De ettől még lehet megoldás elvégre nem stúdióhangzás kell valószínűleg az ágyba.

És csak halkan jegyzem meg hogy a mai cuccok 90% hazugság általában minden szarra ráírják hogy 20-20Khz Azt most hagyjuk hogy az emberek 90%-a azt se tudja hogy ez micsoda. (nem is kell tudniuk)

2011. nov. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Miért lenne hazugság az 50-20kHz-ig a frekiátvitel?

Éncsak ajánlatot tettem a megoldásra

Eéső voltam.

2011. nov. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
1., 2. választ köszönöm szépen!
2011. nov. 19. 12:03
 7/8 anonim válasza:
vagy veszel egy hoszabb jack kábelt...és utána lehet komolyabb hangcuccot is venni...
2013. júl. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Smil válasza:

"Akkus hangfal nem létezik. Nem lehet a hangkimenetről elég feszültséget kapni ezért kell erősítő."

Ezek szerint létezik!(ha valamiről nem tudunk, attól az még létezhet..:) )

[link]

2016. okt. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!