Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy lehet az asztali dvd-n...

Fika kérdése:

Hogy lehet az asztali dvd-n firmware frissíteni? Olvastam sok topicot de az nekem bonyolúlt. Rövidebben kellene

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:

A gyártó honlapjáról leszeded a frissítést tartalmazó cuccot, ami általában egy tömörített állomány (rar, zip). Kicsomagolod a programot és kiírod egy lemezre adatként. A lemezt berakod a gépbe, ami automatikusan érzékeli a programot és elindítja a frissítést, esetleg kér egy megerősítést, hogy biztosan akarod-e.


Ez elég rövid, és a lényege az, amit leírtam, de kéne egy pontos márka és típus, mivel modellenként eltérő lehet a frissítés menete és módja.

2011. nov. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Helló! Köszike a segítséget. A dvd-m Samsung C550. A hivatalos oldalon találtam firmware-t. Egy tömörített .bin fálj volt benne. Azt kiírtam dvd-re (lehet az a baj hogy dvd) és semmi. Feltettem pendrive-ra is és ott se volt jó. Van egy leírás az oldalon hogy kell megcsináltam úgy és semmi. [link]
2011. nov. 8. 23:42
 3/7 A kérdező kommentje:
Itt a másik link egy másik firmware-ről [link]
2011. nov. 8. 23:44
 4/7 anonim ***** válasza:

A .bin file-t meg kell írni egy üres lemezre, és nem szabad mappába rakni, ill. a lemezen nem szabad másnak lenni.


Átnézted a telepítési útmutatót is? Van ott egy PDF, abban vannak az instrukciók: [link]


Ezt a dummy-file-t pl. megcsináltad?

2011. nov. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sikerült! Köszönöm szépen. Igen megcsináltam. Az hiányzott belőle. Azért tettem újra mert azt hittem hogy orvosolja a problémát arra hogy az 1.3 Gb-nél nagyobb avikat nem játssza le. De nem sikerült . Arra nem tod mi lehet a baj?
2011. nov. 9. 13:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát azt passzolom... talán a videókodeket nem szereti, vagy valami más az oka.
2011. nov. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát akkor így jártam :):) Azért köszi
2011. nov. 9. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!