PS3-hoz játékok?

Figyelt kérdés
Most kaptam egy PS3-mat, eddig sem voltam oda a játékokért, de ha már ilyen kedvesek voltak keresztszüleim, gondoltam csak ki kellene próbálni. Tudnátok ajánlani hozzá játékokat? Jah, 21 éves lány.
2011. nov. 10. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit szeretsz?:D Lövöldözni? Pusztítani? Verekedni? Valami sportot? Mászkálni? Építeni?
2011. nov. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ritka egy női játékos, szóval nehéz lesz ezt megválaszolni.

Milyen fajta játékokat szeretsz?


Ami általában bejön a csajoknak:

- LittleBigPlanet


Meg ilyen táncos okosságok, pl. Michael Jackson Experience, stb.


Majd fél óra múlva még talán tudok írni.

2011. nov. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából ilyen agyalós játékok kötnek le, logikai, mászkálós még belefér. De lövöldözni, harcolni nem. :) Az a baj, hogy eddig nem érdekelt egyáltalán, de nem akarom, hogy itt porosodjon. :( Ezek a zenélősek milyen felépítésűek?
2011. nov. 11. 16:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, nem nagyon érdekelnek az a fajta játékok.


De pl. van pár Guitar Hero játék is rá meg pár Guitar Hero másolat (Rock Band, stb).

És ha van hozzá PS Move-od akkor ez még hosszabb lista, mindenféle sportjáték, meg tornás játékok, stb.


Uncharted mászkálós, és van benne egy kis romantikus szál is, viszont lövöldözős is (de nem az a hardcore lövölde, és az egyik legjobb játék - férfiak körében).

Ratchet & Clank szintén lövöldözős, de feleannyira sem komoly, mint az Uncharted, és az egész elég meseszerű, kis aranyos lényekkel.


Heavy Rain, ez is egy top játék, nem kell benne lövöldözni , és erősen agyalós játék.


Rayman, most jelent meg, nekem gyerekkori kedvenc, és mászkálós.


The Sims, ezt gondolom nem kell bemutatni.


Lego játékok, Batman, Star Wars, Indiana Jones, ezer féle van.



Ja és a PSN-es játékok, itt még ami lövöldözős azt sem kell komolyan venni:

Flower

Limbo

Outland

Fat Princess

PixelJunk

És még ezer másik, ha érdekel ráguglizom a best psn games-re, és még lesz ezer találat.

2011. nov. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nincsrá szükséged írj privit , megveszem
2011. nov. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!