Selo kérdése:

Mit kell tudni az Xbox 360 SLIM flashelésének kockázatairól? Megéri-e?

Figyelt kérdés

Régóta foglalkoztat ez a kérdés, ugyanis körülbelül egy éve szert tettem egy Xbox 360 Slim-re, de nemtudom, hogy megéri-e flasheltetnem. Ennek számomra a legnagyobb akadálya az, hogy félek attól, hogy bannolnak Live-ról, tönkremegy az Achievement rendszer, elveszik a mentéseimet stb. Már rengeteg helyen utánanéztem, de mindenhol mindennek megtaláltam az ellenérvét, tehát így nem jutottam szinte soha egyről a kettőre.

Ha valakinek van ideje, türelme, energiája akkor kérem írjon pár sort a "flashelt Xbox 360"-os tapasztalatairól, vagy legalább irányítson át egy helyre, ahol szinte minden kérdésemre megbízható választ lelhetek. Sokat segítene!

Köszönöm a válaszaitokat.


2011. nov. 11. 23:25
 1/3 asd4ever159 válasza:

Megéri flasheltetni! 6-7 játékot kiírsz magadnak 110 forintos DL DVD-re, vissza is jön a Box ára.


Én Pesten flasheltettem komoly szakemberrel, aki már régóta ezzel foglalkozik, minimális az esélye hogy elb***a. Live ról nem fognak lebannolni, mivel flashelt gépre nem szabad internet hozzáférést biztositani, így ne is menj fel Live ra! De hallottam már olyanrol is hogy flashelt géppel Multiznak. Achik, mentések megmaradnak nyugi.

2011. nov. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
MIért nem lehet internetkapcsolatot biztosítani flashelt gépre? erről még sosem hallottam és én is gondolkozok a flashelésről
2011. dec. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A flesheltetést elis b...hatják? és akkor elromlik az XBOX 360??
2012. jan. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!