Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Menniybe kerül egy külső...

Menniybe kerül egy külső grafikus kártya?

Figyelt kérdés
Olyan kéne ami a mai játékokat is vinné ,de ne legyen nagyon drága.Amúgy Lenovo G550l laptopom van
2011. nov. 12. 11:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírtam. *mennyibe
2011. nov. 12. 12:02
 2/5 anonim ***** válasza:

Laptopba nem lehet, sajnálom - van egykettő, ami bírja, de ott is nagyon rossz az ár/érték arány.


Laptop amúgysem játékra való :/

2011. nov. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
koszi a választ ,de ebben tévedsz ,ugyanis láttam videókat amiben alsó kategóriás laptopokon játszanak maximum felbontáson gta4-et meg ilyesmiket...
2011. nov. 12. 14:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen valóban, csavarhúzóval is belehet verni a szöget, kérdés: minek? Nem arra való. Ahhoz képest, amire használni akarod, nagyon-nagyon rossz az ár-érték arányuk a laptopoknak. Ezért nem javasoltam.


Amúgymeg egy dolgo a felbontás, más a grafikai részeltesség - Alienware (pfhej!) lapin kívül megnézném hogy nézne ki max felbontáson egy GTA4.

2011. nov. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi a választ ,akkor inkább veszek konzolt...Asszem PS3-at ,de még nem tuti
2011. nov. 14. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!