Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek egy alaplap hibás...

Queasy kérdése:

Szerintetek egy alaplap hibás Resort csomagú fehér Wii-t mennyiért lehetne eladni?

Figyelt kérdés

Egy másik használt Wii-t szeretnék venni, de ha lehetséges akkor beadnám a régi gépet, hogy faragjak egy kicsit az árából.

Minden tartozék megvan hozzá, doboz is, egyedül a kézikönyvek nincsenek meg. A mellé kapott plusz 2 játékot is mellékelném.

A gép bekapcsol, de nem ad képet, voltam vele szervizbe ahol azt mondták, hogy új alaplap kéne bele, de abból kijönne egy másik Wii, így ezért gondolkodom ezen.

Minden hasznos válaszra zöld kezet adok (már ha valakinek ez számít).


2011. nov. 12. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Üdvözöllek! Én is egy Wii-t szeretnék venni :D A kérdésedre válaszolva: Ha nem ad képet, és ha annyiért lehet megcsinálni, amennyi egy új gép, akkor sajnos nem kapnál érte semmit, vagy nem sokat...:S Magánember szerintem semmit nem adna érte, viszont egy cég, tán ebszámítna valamennyit!A Wii-t 36-40e.ft-t már lehet kapni...!!! Remélem hasznos infókkal szolgáltam..:D Ám egy kérdésem nekem is lenne, remélem tudsz nekem segíteni: A Wii-nél csak a kéz mozdulatát érzékeli??? Pl: focizni nem tudok rajta lábbal???? Itt a kérdésem linkje: http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..

Neked van Wii-d remélem tudsz segíteni.... Előre is köszönöm! :

2012. máj. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Válaszoltam.

Köszi a hozzászólást, de én már inkább kivárom a következő Nintendo gépet, annyi nem használnám, hogy egy 6 éves gépért 20 ezer fölött fizessek.

2012. máj. 10. 15:22
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Menniyért lenne eladó ?:)

2012. jún. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!