Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek a spyro...

Mi a véleményetek a spyro játékról?

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 18:10
 1/4 eckmannpéter válasza:
Ha sárkány imádóvagy kinehagyd!(mínt én) Ő egy ikonikus alakja a ps játékoknak, a legjobb platform játék sorozat amivel valaha is játszottam. Aranyos, kegves és vidám (legalábbis az eredeti sorozat, a legend of spyro erősebb idegzetet igényel.) És a legjobb, hogy a mainapig nemfeletkezett meg róla senki.(A skylanders-ben ok egy picit elcseszték és Cyndert is de méj jönni fognak újabb játékok, abban talán jobb lesz)
2014. szept. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
3évett kellet várnom a válaszra de kössz xd
2014. szept. 18. 20:25
 3/4 anonim válasza:

XD

Én szeretem,sőt imádomXD

2014. nov. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szeretem, a klasszikus széria aranyos és leköti a játékost, de ahogy a fanok is nőttek, a franchise is megkomolyodott, ami végképp tetszett nekem. A LoS nagyon megragadott a filmbe illő történetével, és izgalmas játékmenetével. Azután jött a Skylanders és elveszett az a kis sárkány, akit szerettünk, és mái napig szeretünk.
2015. aug. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!