Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit jelent az hogy XP/Vista...

Mit jelent az hogy XP/Vista template?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy rajztáblát karácsonyra. Ki is néztem egyet és utána olvastam, hogy miket írnak róla. Elég pozitív dolgokat olvastam viszont egy valamit nem értettem. Mégis mi a túrót jelent ez a template? Csak mert ha kompatibilitáshoz van köze akkor nem hiszem hogy megvenném, mivel tervezek nemsoká win7-re átállni és olyanja meg nincsen.

[link] itt olvastam róla. (Angolul van)


Előre is köszi.


2011. nov. 16. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Template = sablon. Amúgy a kezeléshez szükséges ikonokról és az elrendezésükről van szó.

És tényleg nem megy win7-el.

2011. nov. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

OFF:


Ez a tábla "elég rossz minőségű", hogy kulturáltan fejezzem ki magam. Keress inkább egy Wacomot, ott nem lesznek ilyen gondok.

2011. nov. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Értem. Akkor ebben az esetben nem ajánlatos ezt vegyem.

2. hozzászóló ezt kifejtenéd egy kicsit bővebben?

2011. nov. 17. 10:27
 4/5 anonim ***** válasza:

A Wacom cég ezeknek a tábláknak az úttörője.

- Sokkal jobb a táblák érzékenysége,

- jobb a toll dőlésérzékelés (már ha van ilyen a Geniusban),

- a toll elem nélkül működik,

- jobbak a driverek, mennek minden op rendszeren,

- aki komolyan veszi amit csinál az Wacomot használ

- hátránya a magasabb ár


Személyes vélemény: próbáltam mindkettőt és a Wacomot használtam, és nem bántam meg! :)

2011. nov. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Természetesen komolyan veszem. A baj csak az hogy most ott tartunk hogy nem tudom miből lesz tüzifa... Olyat szerettem volna ami 15-15 ezernél nem több de azért nem is egy tenyérméretű kis négyzet.


Úgy látom ezt az ötletet jegelnem kell kis időre... :(

2011. nov. 17. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!