Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek ps3-mat vagy xbox...

Szerintetek ps3-mat vagy xbox 360 250 GB vegyek-e?

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 15:11
 1/6 Queasy ***** válasza:

Ezt te tudod a legjobban, hogy melyik kell.

Konzol vásárlásnál az a legfontosabb, hogy mely konzol exkluzív játékai tetszenek leginkább, mert a legtöbb játék mindkét rendszeren elérhető.

Halo, Gears of War, Alan Wake kell? Xbox. Killzone, Uncharted, God of War kell? Ps3.

2011. nov. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és mit jelent a gold live elővizetés ???
2011. nov. 17. 19:12
 3/6 A kérdező kommentje:
a ps3-ra ténlegleg lehet letölteni ingyen 3 játékot a regisztrálás után
2011. nov. 17. 19:22
 4/6 Queasy ***** válasza:

Nincs Ps3-am így nem tudom, nem hinném.

Az xbox live meg a létező legnagyobb baromság, ami létezik.

Gyakorlatilag azért kell még évente 10+ ezret fizetned, hogy a neten játszhass. Persze ha single player-ben akarsz játszani ahhoz nem kell előfizetés, csak ha multiplayert akarsz neten keresztül.

Napra lebontva nem vészes összeg, de akkor is pofátlanságnak tartom.

2011. nov. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
amugy meg elmondanám hogy ha van xbox-on G-d (singleplayer közbe szerezheted)na ha van 4000G-d akkor azt betudod váltani egy heti LIVE-ra(GOLD)
2011. nov. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Én vagyok válasza:

PS3 - Ingyen multi + Blu-ray

Xbox360 - Fizetős multi + Kinect + jobb közösség + több játékos

2012. jan. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!