Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen kompakt gépet érdemes...

Milyen kompakt gépet érdemes venni 30e. Ig?

Figyelt kérdés

Üdv!

Ha olcsó és "jót" szeretnék melyik legyen?


20ig:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Kicsit drágább:


[link]


[link]


Ettől többet nem tudok rászánni sajnos.Lényeg hogy szép képeket csináljon(makro módban is) és vékony legyen.

A segítséget előre is köszönöm!


2011. nov. 18. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon [link] vagy, ez így nem lesz jó.

Egyébként úgy tapasztaltam, a 20-as kategóriánál még egy alap telefon kamerája is szebb képet csinál.

2011. nov. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

@10:30

Akkor vagy nagyon régen nézted, vagy rossz gépet néztél.


Nekem Fuji AX200 van, jóféle. Ha mutatsz egy olyan telefont, ami jobb képet csinál (lehet 200 ezres is), megtapsollak.

2011. nov. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez az ár a belépő kategória alja. Gyakorlatilag tökmindegy mit választol, az azonos árú gépek márkától függetlenül ugyanazt nyújtják.
2011. nov. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem FujiFilm FinePix AV150-em van. Szerintem beérte az árát, készültek vele egész jó képeim. Talán kiismerni azt a gépezetet volt... 3-4 hónap :) március 14-én megvettem a Saturnban 23.000ft-ért, júliusban ilyen minőségű fotóm készült vele:

[link]

Körbenézhetsz még a gallériámban. Szerintem megérte azt a 23e-res árát, csak ajánlani tudom :)

2011. nov. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!