Genius SP-HF 1800A hangfal vagy Genius SP-HF1255A vegyek?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


hiába a 1800A a drágább mégis HF1255A-t ajánlják többen,akinek valamelyik van irjon.



2011. nov. 18. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Háááát... Te bizonyára valami HiFi kinézetet és minőséget szeretnél varázsolni a géped mellé. Ismerem az 1800-asat, nagyon szégyen, egy semmilyen pozdorja doboz, a magas sugárzó nincs is benne a dobozban, hanem külön van a műanyag előlapon, a mély és a közép hangszóró sorb van kötve, tehát nincs hangváltó! és amúgy így jön ki a 8 ohm nekik.... szégyen, az erősítő meg úgy 50W RMS, ahogy én meg kémikus... Ismerve ezeket a kis vacak erősítőket, tudom, hogy másfél , két év múlva erejük és minőségük felére fognak csökkenni. Na, ennyit az 1800-asról, a kisebbik az olcsóbbik pedig nyilván még ratyibb. Nem csak azért mondom: inkább vegyél egy bármilyen mini hifit és azt kösd a gépedhez, mert mindenképpen jobb nála, hanem azért is, mert használtan még jóval olcsóbb is. Minek után pár éve megelégeltem a gagyi geniusokat, vettem olcsóbban egy sharp minihifit, na, az azóta szól jóól, erősebben, nem azt mondom h egy olcsón vett mini hifi etalon, de mongyuk normális erősítője van, mély és magas hangszórói különítve hangváltóval.

De a kérdésedre válaszolva, noha nem logikus a fent leirtakat böngészva, a nagy fekete jobb, azt vedd meg.

2011. nov. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért a Geniust ne írd le, használtan vettem 5 éve egy DHT-510-et 18 ezerért, azóta is megy, és kétlem, hogy lenne akár egy 50 ezres hifi is, ami jobban szól.
2011. nov. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne, főleg hogy a 1800a most 13 alatt van újan, a 1255a pedig 11 körül kapható. Melyik a jobb? Tapasztalat?
2011. dec. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"vettem 5 éve egy DHT-510-et 18 ezerért, azóta is megy, és kétlem, hogy lenne akár egy 50 ezres hifi is, ami jobban szól."

Akiknek ilyen Genius szettjük van, azok szerintem ilyen álomvilágban élnek. Nem kétlem, hogy ennyi pénzért jól szól, bár a Geniust, mint márkát semmire sem tartom, nagyon ratyi márka.

Nade azért ilyet kijelenteni, hogy egy 50 000Ft-os HiFi sem szól jobban, mint egy 18000Ft-os Genius, hát ezen jót nevettem. Lehet a válaszoló saját magát is beakarja csapni...sőt...biztos.

Egy biztos: sok PC-s hangszettem volt, beleuntam. Mindegyiknek van valami baja.

A másik ami biztos: csakis HiFi. Sokkal jobban szólnak, mint ezek a gagyi PC-s szettek. Nem is értem az embereket erre miért nem jönnek rá.

2011. dec. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

@07:58

Akkor lehet, hogy eddig rosszakat hallottam.

Bár sok embernek furcsa elképzelései vannak a jó hangzásról, a Sample Centralban nemrég volt egy "hangtisztító berendezés", amibe a tápkábelt kellett dugni, és majd jobb térhangzás lesz, meg nagyobb dinamikatartomány... persze 800 ezerért. Meghallgattam vele is, nélküle is, és sokkal jobb volt nélküle. :D

2011. dec. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Most vettem egy Genius SP HD 1255A hangfalat és eszméletlen jó hangja van.De pont ma néztem ki magamnak a 1800A-t.Eddig még nem tudom melyik a jobb de ha megveszem a 1800A-t akkor írok.Üdv
2013. aug. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én mindegyiket meghallgattam a mediamarkba és bizony a Genius SP-HF 1255A szólt a legjobban, 4 éve meg is van, semmi baja, full hangerőn kiválóan szól. És ami nem elhanyagolandó, nem piezo magassugárzó van benne, hanem driver!!!


Kristály tiszta mély és magas hangok, bátran ajánlom, egy panelba már szólni fognak érte ha hangosan hallgatod, elég jól szól.

2015. júl. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!