Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » [Xbox360] Mivel lesz rosszabb?

[Xbox360] Mivel lesz rosszabb?

Figyelt kérdés

Azt szeretnék kérdezni tőletek hogy!

ugye tudjuk azt hogy a flash előnye az hogy nem kell eredeti játékot vásárolnunk,hanem a másolt játékok is mennek rajta. Eddig oké! de mi a negatívum ? esetleg nagyobb az esélye annak hogy elromlik az xbox ?(ha a live-ot figyelmen kívül hagyjuk most) Gondolkozom rajta hogy ki kéne flasheltetni az xboxomat...igazából lenne pénzem eredeti játékokra csak az a pénz elférne máshol is:)


2011. nov. 21. 23:44
 1/3 A kérdező kommentje:
*szeretném
2011. nov. 21. 23:46
 2/3 anonim válasza:

Nincs nagyobb esély rá, hogy elromlik, de ha elromlik akkor garanciára ne számíts.Én is nemrég az XBOX360 és PS3 gondolkodtam, de végül a ps mellé tettem le a voksom, szebb grafika, és inkább megveszem eredetibe(persze nem azt ami aznap jön ki a boltból..)Vaterán van rengeteg játék,ha vársz kicsit fél év alatt felére csökkennek az áraik..


Vagy választod a boxot,ami ha elromlik dobhatod kukába(vagy jó pénzért megcsinálják) +Flashelgetés..+Játékok kiírásán a bajlódás,mert egyiket így kell, a következőt már úgy kell..


Egy szónak is száz a vége, én inkább a PS3-at ajánlom,az 3 év múlva is egy jó konzol lesz,a Box nem tudom mennyire,főleg ha bejön a 720-as...

2011. nov. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az Xbox360-tól szerintem a PS3-nak semmivel nemjobb a grafikája inkább a TV-től függ.Én az Xbox-ot ajánlom nekem is az van és hidd el nincs olyan sok baj a játékokkal a flashelt gépek esetében pláne a régebbiekkel de az újak is a megfelelő infók ismeretében kiírhatók! Hidd el jobban jársz sokkal és nem is kell várni az új játékok árcsökkenésére.A live nemtudom milyen nekem flashelt gépem van de nem bántam meg...
2011. dec. 31. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!