Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » , , Magyarország földfelszini"...

, , Magyarország földfelszini" ingyenesen HD ben fogható csatornákat hogyan tudom fogni? Több lennt!

Figyelt kérdés
Tv készülékemet most vettem 1 hete. Viszont ezekből a csatornákból csak az M1,M2,DUNA,DUNA2, és pár rádió jön (+ A kábeltévé ügye de az nem HD minőségben) és ezekhez még hozzá tartozna az RTL club,TV2 és még pár csatorna ! (Egyebkent Samsung UE32D5000PW LED-tv a készülék neve)
2011. nov. 24. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Az RTL és a TV2 másik frekvenciáról érhető el, mint az általad leírtak. Jó lenne tudni, hol laksz és melyik adóról próbálod venni a műsort.

Előfordulhat, hogy az antennád nem alkalmas az UHF60 feletti csatornák vételére. A kereskedelmi adók általában itt vannak.

(Egyébként az ingyenes adók közül csak az M1, M2 és a Duna 2 ad HD-ban, a többi normál felbontású.)

2011. nov. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem köszi
2011. dec. 3. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!