Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 1. Ha valamit letöröltünk a...

1. Ha valamit letöröltünk a gépről és a lomtárat is kiürítettük van-e olyan mappa vagy valami amiben meg lehetne találni? 2. Ha az van beállítva neten, hogy ne jegyezze meg az előzményeket, meg lehet-e nézni valahol azokat?

Figyelt kérdés
2011. nov. 24. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Véglegesen törölt file-okat vissza lehet állítani, amíg nem íródnak felül a meghajtó adott szektorai, mivel ilyenkor csak logikai, de nem fizikai törlés történik. Próbáld meg a Recuva nevű kis programot, hasznos jószág :) (és van még ezen kívül kismillió file-visszaállító program)

Leszeded a progit, felrakod, majd elindítasz egy keresést a törölt file-ok között. Választhatsz, hogy hol keressen, mit keressen (pl. csak videó, csak kép, csak zene, stb), mélyvizsgálatot is tud csinálni, majd a vizsgálat után kidob egy listát és jelzi, hogy miket lehet visszaállítani és miket nem. Kiválasztod, amiket helyre akarsz állítani (visszahozni), megadsz egy mappát, és a program oda rakja vissza a file-okat. (A progi tud magyarul is)


2. Ebben nem vagyok biztos, de ilyen esetben nem tárolja el a böngészési előzményeket, így a válasz: nem. De mint mondtam, nem vagyok benne biztos. Érdemes körülnézni a rendszermappák között, azon belül is a böngésződ cuccainál, hátha valami indexet mégis csinál.

2011. nov. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösz szépen, sokat segített. :)
2011. nov. 27. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!