Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Minden plazma tv vibrál ha...

Minden plazma tv vibrál ha oldalra nézek?

Figyelt kérdés
Néztem sorban a TV-ket egy üzletben. A plazma tv-ék előtt elhaladva, ha nem a képernyőket néztem hanem csak benne voltak a látóterembe, mindegyik vibrált, frekvenciától függetlenül. Ismerősöm előtte a plazmát javasolta a szebb kép miatt, de a vibrálás miatt nem győztek meg annyira a látottak.
2011. nov. 25. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is a plazmát javaslom.

Amúgy nem tudom, hogy vibrál-e, mert ha filmet nézek/játszok akkor kicsit sem, ahogy te írtad, hogy sétálsz mellettük az meg csak üzletben fordulhat elő, gondolom otthon nem balra-jobbra sétálgatva fogod nézni a tv-t.

Amúgy ahogy felkelek néha és sétálok akkor sem láttam még vibrálni a tv-met, tehát tényleg max oldalról, az meg még ritkább.

2011. nov. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gergoap ***** válasza:
Nem javaslom a plazmát, hiába van szebb képe! Ismerőseim körében sorra tökremennek 1-2 éven belül és nem is lehet javítani a legtöbbjüket.
2011. nov. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor az ismerőseid selejteset vettek.

Nekem 3 éve működik hibátlanul, és az új plazmák sokkal megbízhatóbbak.


Én is tudnék mondani embereket, akinek a LED/LCD ment tönkre, minden típus tönkre megy egyszer.

És ebből a szempontból megegyezőek, összességében ugyanakkora az esély arra, hogy a LED romoljon el, mint a plazma.

2011. nov. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gergoap ***** válasza:

Pedig a plazmákra sok a panasz, hogy nem tartósak!

LCD-t meg még nem láttam tönkremenni a képernyő miatt. Lásd mindenhol az van a mobiltelefonoktól a pénzkiadó automatákig. Nem tudsz meggyőzni, nem vitázom...

2011. nov. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Műszaki eladóként én is szoktam mondani a vásárlónak, hogy nézze csak meg a plazmák képét a szeme sarkából, valóban látható a vibrálás, amúgy meg alavult technológiát ne vegyél, a plazmát az olcsó előállítása miatt gyártják még mindig de korszerűtlen (erre majd jön a sok okos, hogy de nem), inkább vegyél egy lED-es LCD tv-t.
2011. nov. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!