Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lefagy a kép, elsötétül, de...

Lefagy a kép, elsötétül, de utána visszaáll és mintha semmi se történt volna megy tovább. ötlet?

Figyelt kérdés
Játék közben sosem csinálta, de netezés közben vagy a gépen dolgozva csinálja! "a képernyőillesztő nem válaszolt de helyreállt" illesztőprogramot töröltem, feltettem újat, de akkor sem javult meg. valami ötlet?
2011. nov. 27. 00:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok, mert nekem is csinálja egy ideje a nyáron összerakott zsírúj rendszer.
2011. nov. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 csacsi2 ***** válasza:
Videó-kártya típusa? Operációs rendszer? Táp és egyéb eszközök? Szerintem kicsi a táp bele, ha már írtad, hogy a legfrissebb driver-t telepítetted. Lehet még vírus is ,ellenőrizd.Lehet kevés a hűtés (túlmelegedés)Futtass le egy benchmarkot (pl. Furmark,PC Mark) tesztet, ha akkor is csinálja akkor elképzelhető hardver hiba. Esetleg rossz a videó-kártyád, ha van másik cseréld le próbaképp. Ha másikkal is ugyan ez a helyzet akkor nem az a gond, inkább szoftveres gond van. Mást-nem az operációs rendszer sérült, húzd újra. Abból amit leírtál ezekre lehet következtetni.
2011. nov. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A gép rossz.
2011. dec. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!