Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Valami baj van az Xbox360-asom...

Valami baj van az Xbox360-asommal?

Figyelt kérdés

Na szóval .. mostanság elég furán viselkedik az xbox360-asom !

Egy Xbox360 Arcade-ról van szó és kb 4éve megvan !

Flash: LT+1.1 (most lesz LT+2.0-ra)

Dash: 2.0.12625.0


Például a Controller (100%-os új elemmel ) nem kapcsol be ! Hiába megnyomom az Xbox gombot nem kapcsol be !!

Nagyon ritkán bekapcsol


Akkor nem rég játszottam a Black Ops-al erre kb fél óra után elkezdett "szaggatni" mint a lassított felvétel !

Kikapcsoltam és be nem akart továbbmenni az XBOX jelnél ... utána megint be és ki aztán már jó volt !

Eggyáltalán nem melegedett túl mert Fullosan van hűtve !

Nem tudom mit csináljak ..

Segítsetek


Koszos a lemez ?

A kontrollerrel mi lehet ?

Valaki segítsen kérem !


2011. nov. 27. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
"Flash: LT+1.1 (most lesz LT+2.0-ra)" ha ebből nem tudod megállapítani talán elmehetsz trágyaszedőnek.
2011. nov. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ha bajod van máshol OFF-olj !

Nem vagyok kíváncsi értelmetlen válaszokra!

Köszi!

2011. nov. 27. 12:40
 3/7 A kérdező kommentje:
Válaszoljatok már kérlek !
2011. nov. 27. 13:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincsmit!
2011. nov. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De valami értelmes választ nem ilyen nyomorékot mint ami te vagy ! Húzz el
2011. nov. 27. 13:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Aki képes flasht rakatni a gépébe vállalja, hogy az illegális gondokat MAGA OLDJA MEG.
2011. nov. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
helo! az arcade sajnos régebbi már szóval lehet,hogy lejárt felette az idő.. nekem tavaly óta van egy elitem nincs vele hál Istennek gond de a joy nekem is néha mintha túl érzékeny lenne.. ha felkúrom magam fifán és megszorítom a joyt egyből kikapcsol:D nekem is most lett újraflashelve 2.0-ra de átakartak baszni és felrakták 12625-ös dash-t amivel nem mentek az új gammák és mondták h játékról ne frissítsek mert hogy visszalöki gyárira a firmwaret de a forma 1-ről updateltem és felrakta a 13599-es dasht és most megy minden kivéve az a pár ap 25-ös játék: assasins broterhood,nfs,balck ops..bár ezekkel már úgyse tolom:) szal a joyod sztem neked is csak túl érzékeny a boxod pedig azért valljuk be már régebbi gyártmány és mint minden számítástecnhikai eszköz,ez is képes elromlani egy idő után. viszont ha megnézeted vigyázz hova viszed mert sokan átakarják baszni az embert és a tudta nélkül kicserélnek a gépbe ezt-azt... :)
2011. nov. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!