Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tabletet szeretnék de nemtudom...

Tabletet szeretnék de nemtudom milyen márkájut vegyek. Olyat keresek ami nem nagyon drága de nem klón?

Figyelt kérdés
2011. nov. 29. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne vegyél táblagépet. Nekem volt egy Galaxy Tab-om de nagyon megbántam hogy megvettem. Egy felnagyított okostelefon az egész, amivel még telefonálni sem lehet.
2011. nov. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
xD ... Akkor mit vegyek???:)
2011. nov. 29. 17:34
 3/4 Gugu Gabor ***** válasza:

HA úgy érzed szükséged van rá akkor vegyél nyugodtan.v (szerintem ne nagyon adj arra a véleményre hogy nekem nem tetszett akkor neked sem fog...)De azért gondold át hogy mire fogod használni.


Egyébként mennyi az a nem nagyon drága? Csak mert mondhatok én itt Ipadet 200000 ért vagy mondjuk valami wayteq et 50 ért

2011. dec. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
visszatérve a témára elmentem a mediamarktba kiprobáltam egy csomót, andoridost galaxy-t ,ios(asszem) os ipad-et és még sok tabletet de arra a következtetésre jutottam h ez csak felvágásra jó használni nemtudnám semmire . Esetleg Msi winpad még tetszett volna de az meg nem kapható ...
2012. jan. 25. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!