Philips LCD TV-k röl mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 30. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Jók. Nekem volt csak én másnap visszavittem mert nem volt benne DVB-T tuner, pedig úgy adták el a Saturn-ba hogy van benne. És ki is cseréltettem egy LG-re. Azonos árú és azonos minőségű a kettő.
2011. nov. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én az LG tvk röl nem hallottam pozitív tapasztalatokat és nem is mertem még olyant venni.

És neked a LG tv k röl mi a véleményed?

2011. nov. 30. 23:01
 3/4 anonim válasza:

MOYO válasza.


A Philipsről azt kell tudnod, hogy a "nagy" márkák között a leggyengébb minőségű termékeket képviseli. Van, amiben jó, de a tv az egyik, amit nem szabad megvenni.

Ez nem csak tapasztalat, ezzel foglalkoztam.

Ha úgy gondolod, hogy nem akkora az összeg, hogy a jótállás lejárta után új készüléket kellhet venned, vágj bele.


Az LG ma az egyik legjobb és igen erős.

Az egy olyan márka, amiből szinte mindent szívesen megvennék.

2011. dec. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gergoap ***** válasza:

Nem szívesen vitatkozom, de én LG-t nem vennék. Kettő is volt nálam kipróbáláson (Zsír új, boltból) és a Philips-nél maradtam. Sokkal szebb képe, színei vannak.

Német tesztoldalakon az LG-k eléggé a hátsó mezőnyben szerepelnek.

2011. dec. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!