Tanker19 kérdése:

Van egy Sony led tévém, kiment benne egy pár led. Hamarosan lejár a garanciája, mennyi led kimenés után válnak érte felelőseget a szolgáltató?

Figyelt kérdés
[link]
2011. nov. 30. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem pixelhibára gondolsz??

Azért ha kimegy akár 1 led is, az már igen súlyos hiba...

2011. nov. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem ez nem pixel hiba. mert nem összefüggően ment ki benne ki hanem innen is egy meg onnan is egy.
2011. nov. 30. 16:26
 3/8 A kérdező kommentje:
ilyesmi több helyen összevissza rá van dugva a számítógép a tvére és erről gépezek csak fordítva fehér fénynél feketével: [link]
2011. nov. 30. 16:39
 4/8 anonim ***** válasza:
A LED TV is LCD, csak háttérvilágításra használ LED-eket nem pedig színes LED-ekkel állítja elő a képet, mint ahogyan sokan gondolják. Neked mint, ahogyan az első is írta pixel hibáid vannak. Ezt mond a boltban ahol vetted a készüléket.
2011. nov. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
azt tudtam hogy hibás nem is ez volt a kérdésem hanem az hogy válnak e felelősséget ha több led is kiment benne. mindenesre köszönöm szépen
2011. nov. 30. 19:28
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

De fogd már fel, hogy egy led sem ment ki benne.

Ez pixelhiba, teljesen más. A led háttérvilágításra szolgál, és kb 100-szor ekkora.

A használati utasításban egyébként benne van milyen és mennyi pixelhiba után foglalkoznak vele.

2011. nov. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
jó értem hogy pixel hibás elolvastam a kézi könyvét rá kerestem a goggllel , megnézem a hivatalos veboldalán azért is tettem fel ide a kérdésemet mert nem találtam sehol sem leírást ahhoz hogy mennyi pixelhiba után javítják vagy cserélik ki a tvt mert ha kifutok a garanciájából egyértelmű hogy nem fognak velem foglalkozni csak nem akartam egyből az ültbe rohanni azelőtt mielőbb nem vagyok megbizonyosodva arról hogy erre is érvényes a garancia tetszenek érteni ? :) erre ment volna ki a kérdésem :)
2011. dec. 1. 00:09
 8/8 anonim válasza:
"Nehéz eset az úr"... Tehát! Ha garanciális a TV-d, szerencséd van!!! Ha "PIXEL hibás" a TV kijelzője, és nem fizikai behatás okozta,(azaz nem ütöttél hozzá semmit),és láthatóan szembe tűnő (zavaró)a "pixel hiány", akkor kötelesek a TV kijelzőjének cseréjével a hibát megszüntetni!! Ez ugyan olyan, mint a régebbi típusoknál, a TV-képcső cseréje, ha jótállásos..., na persze ott nem volt "pixel", és szembe tűnőbb lett volna a képcső hibája, főleg ha színhibás volt!
2012. szept. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!