Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
iPad 2 vagy Samsung galaxy tab 10.1 ?
2011. nov. 30. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Kevés dolog van, amiből Apple kéne nekem, de a tablet az pont ilyen (pontosabban az egyetlen ilyen).

Minden másból (telefon, laptop, stb) jobban tetszik a nem-Apple (ettől függetlenül elismerem, hogy jót tud az Apple), de az egyetlen jó tablet amit ismerek az az iPad2.

Androidos sem lenne olyan rossz, de még forrnia kell.

2011. nov. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy táblagép sem való semmire, ugyanis ugyanaz mint egy okostelefon. Nekem Galaxy Tabom volt de förtelmesen rossz. El is adtam 3 hónap után. Ne akarj szívni te is.
2011. nov. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja tényleg, első vagyok, és azt elfelejtettem mondani, hogy az iPad a legjobb, de az is felesleges.


Hülyeség ez az egész tabletes dolog.

Ha otthon vagy ezerszer jobb egy gép/laptop, ha úton vagy ezerszer jobb egy kisebb, zsebben elférő mobil.


Egyik ismerősömnek van iPad 2-je, megbánta, hogy megvette, mert van iPhone-ja is, és full ugyanaz, csak nagyobb kijelzővel (bár ő otthonra vette laptop helyett).

Másik ismerősömnek valamilyen olcsóbb fajta Androidos van, ő is megbánta.

2011. dec. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!