Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen nálatok az UPC analóg...

Milyen nálatok az UPC analóg kábel TV minősége?

Figyelt kérdés
Nálam, mintha szánt szándékkal le lenne rontva. Némelyik csatornának már korábban is időnként recsegett a hangja, az utóbbi 1 héten pedig a Cool TV hangja időnként furcsán remegővé válik. Akkor lehet a legjobban hallani, ha valami zene megy éppen rajta. A hiba biztosan nem az én készülékemben van, mert a szüleimnél szintén ugyanilyen lett a Cool TV hangja. Akinél szintén UPC analóg kábel TV van, annak most milyen?
2011. dec. 2. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Nálunk alapból digitális UPC van, de megosztom a kimenő jelet két tévé között, így hozzám az analóg része ér el (tehát nem közvetlenül a médiabox-ból).

Azzal nincs semmi gond, igaz, elég keveset is nézek tévét.

2011. dec. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 sotech válasza:
Ugyanaz a helyzet nálunk is. A Cool TV hangja szó szerint "nyávog". Ismerőseimmel akiknek digitális rendszerük van, nincs ilyen hiba. Szerintem jelezni kell a UPC felé, mert a hiba náluk van, valószínüleg a digi->analóg konvertálásnál.
2011. dec. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Így van. Ez a legjobb szó rá: nyávog. Én írtam egy bejelentést az UPC-nek a netes felületen, de fülük botját sem mozgatják.
2011. dec. 5. 15:21
 4/6 A kérdező kommentje:

Végre válaszolt az UPC. Közölték velem (onnan a távolból), hogy a hiba a TV-készülékemben van és kérjem szakember segítségét.


No comment.

2011. dec. 8. 08:18
 5/6 sotech válasza:
Bár időközben (nem sokkal karácsony előtt), a jelenség megszűnt (vsz kijavították a hibát), azért szívesen megkérdezném a(z) UPC-t, hogy "akkor most hogy is van ez? Hol is volt a hiba?". Amúgy nem ismeretlen a jelenség, már az AXN-el is előfordult ez, csak ott a csatorna üzemeltetője szorongatta meg a nyakukat a hiba miatt. :)
2012. jan. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én nem húzok velük ujjat (még egyszer nem :) )
2012. jan. 12. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!