Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit kell tudnom a tabletekről?

Mit kell tudnom a tabletekről?

Figyelt kérdés
Sziasztok,karácsonyra tabletet szeretnék venni ,de nem igazán tudom ,hogy milyet.Arra lennék kíváncsi ,hogy a tabletek mit tudnak és milyet érdemes venni?!

2011. dec. 3. 08:34
 1/7 anonim ***** válasza:

amit én tudok róluk :

-nem Windows az operációs rendszerük

-nem lehet csatlakoztatni az internethez csak wifin

-állandóan zsíros,koszos a képernyője

2011. dec. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt a Wifi-set hogy érted?Kell fizetni az internetért,úgy mint a telefonoknál?Vagy olyan ,mint a leptopok?
2011. dec. 3. 09:10
 3/7 anonim ***** válasza:

a wifis dolgot úgy értem,hogy :

-kell valamilyen internetnek lennie a ti lakásotokban,

-amit a ti routerotok rádióhullámszerűen szétszór a ti lakásotokban,

-és a tablet ezt a szórt rádió hullámokat már tudja fogni,és így tudsz vele a netre fölmenni


(írj vissza, ha valamit nem érthetően írtam)

2011. dec. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
értem,értem ilyen internetünk van.....köszi
2011. dec. 3. 10:24
 5/7 anonim ***** válasza:

Remélem a marketingesek olvassák ezeket és ujjonganak. Fingod sincs b+, hogy micsoda és mire jó ez a cucc, de kell.

(nagyjából erre jó)

2011. dec. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

ha 3G-s tabletet veszel akkor csak elő kell rá fizetned és bárhol netezhetsz.. többnyire android vagy windows az oprendszer de a windows sem olyan mint mondjuk 1 pc-n...

illetve ha olyat szeretnél akkor a "kínai"-ak közt nézz szét.Egyébként 1 tablet még nemvált le 1 laptopot tehát netezésre jó, játszani, esetleg a jobbakon már van office vagy ezekhez hasonló program és ha veszel hozzá billentyűzetet (de az androidokhoz jó bármilyen usb-s billentyűzet is)akkor tudsz gépelni is rajtuk.. ha ilyesmit keresel ottvannak az Asus-ok,Dell-ek,például..

ha van esetleg kérdésed lehet tudok segíteni;D

2011. dec. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia! a tablet egy kis , érintős számítógép. az epad 7-et ajánlom, nagyon olcsó, USB csatlakozója is van net csatlakozója ha nem akarsz wi-fizni és lehet rajta android játék is...

billentyűet: [link]

maga a gép: [link]

Van egy adaptere ami csinál rá 2 USB portot és 1wlan portot.

USB-s egérrel is működik, szinte laptoppá alakítható...

http://www.youtube.com/watch?v=YFMiEJJaCnE

játékra is egész jó: http://www.youtube.com/watch?v=CaUucN_lb7s&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=_Y7Ll2s3Swc&feature=related

2011. dec. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!