Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek a Fujifilm...

Mi a véleményetek a Fujifilm finepix s4000 fényképezőgépről? Mik az előnyei és hátrányai? Milyen képekhez "alkalmas"?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 01:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Üdv. Én nem rég kaptam, nagyon szeretem! :)


Számomra előnyös, hogy a képernyő vastag műanyaggal van védve- az előző fényképezőgépem képernyője betört, mert semmi nem védte.


A 30x optikai nagyításnál is éles képet készít, ha jó erősen magunkhoz szorítjuk könyökünket, vagy állványt használunk.


A SuperMacro móddal 2cm távolságról is fényképezhetsz jó képeket, ezt a funkciót is szeretem.


Pozitívum, hogy beállíthatod a zárídőt, és a blende-t is, és teljesen manuális beállítások is vannak.


A panoráma funkció is hasznos lehet.


Fényfestést is gyakorolhatunk, 8mp záridőt is beállíthatunk.


HD videó, nagyon jó minőségű.


Hátrányok: Éjszakai képek készítése állvány nélkül lehetetlen, hidegben egy ici-picit belassul, videó felvételnél elég jól lehet hallani a zoom motorját...


Talán ennyi, ha tudok még segíteni valamiben, nyugodtan kérdezz :)

2011. dec. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elfelejtettem pár dolgot...


Van rajta arcfelismerő, ha felismer egy arcot akkor megkérdezi hogy szeretnéd-e regisztrálni- beállíthatod a személy nevét, születésnapját, és még azt is, hogy ki ő neked... Talán ez is hasznos lehet.


A témafelismerés funkciónál automatikusan kiválasztja hogy mit fényképezel, és ehhez igazodik


A téma automatikánál meg kiválaszthatod te. --> Portré, baba mód, mosolyfelismerés, tájkép, sport, éjszakai, éjszakai(állvány), tűzijáték, naplemente, hó, vízpart, parti, virág, szöveg, zoomsorozat, naturális és vaku, naturális fény.


:)

2011. dec. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én is ezt néztem ki. Érdemes megvenni vagy van vmi jobb ilyen áron?
2011. dec. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves harmadik!


Ahogy fentebb leírtam, szerintem érdemes megvenni, sok olyan dolgot tud ami elég egy kezdő, vagy egy haladó fényképésznek. Profi fotózásra meg tükörreflexeset kell venni :))


Szerintem nagyon jó kis gép a kategóriájában, ajánlani tudom :)

2011. dec. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!