Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miér írják sok helyen, hogy...

Miér írják sok helyen, hogy 3D-s flmhez médialejátszó kell? Ha letöltöm nem leht Pendrivera rakni és azt bedugni TV-be és úgy nézni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 09:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Lg Cinema 3D TV-m van.
2011. dec. 4. 09:53
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért, mert nem csak egyféle 3D-s filmtechnika, ill. tévés megjelenítési mód létezik. A tévé csak az egyik fajta 3D-t jeleníti, amihez pl. aktív szemüveg kell, viszont olyan is lehetésges, hogy anaglif-technikára van konvertálva a film, ami megint egy másik "rendszer". (ilyenkor kell pl. a vörös-cián szemüveg, és tudomásom szerint az ilyen filmekhez nem kell külön 3D-tévé).


A valós 3D-filmeket, amik eredendően is olyanok, csak megfelelő lejátszó képes kezelni, pl. 3D-s bluray-, vagy multimédialejtszó.

2011. dec. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De akkor úgy nem is tudom lejátszan, ha bedugom a TV-m-be?A Media Markt-ban is a TV-be volt dugva egy Pendrive és mondta is az eladó, hogy ami most megy az pendriverol megy.Az egy LG Cinema 3D-s TV volt(nem tudom, pontosan melyik)és nekem is az van.Nem tudnám így pendriveról lejátszani?
2011. dec. 4. 16:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Olyan filmet keress,ami HALF-SBS módszerrel van 3d-ben kódolva. Azokat le fogja játszani az LG TV pendriveról is. Alapban két képet látsz egymás mellett, de ha bekapcsolod a 3D-t,akkor összepakolja egy képpé és mehet a szemüvegben nézés..
2011. dec. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hányféele van még?
2011. dec. 4. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!