Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi lehet a probléma a ps3-mal?

Mi lehet a probléma a ps3-mal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!! Lenne egy HATALMAS problémám a ps3-mal!!!SEGÍTSETEK

A probléma a következő: délelőtt játszottam vele kb 2 óra hosszát.

Mikor újra beakartam kapcsolni a joystick-al nem sikerült és már feltűnt hogy valami nem stimmel mert ugye a gép készenléti állapotba volt kapcsolva (előtte teljesen ki volt kapcsolva)

és a joystick-on folyamatosan villogott a 4 led ,de nem reagált rá a gép és utána a joy is kikapcsolt. Ezután bekapcsoltam a gépen lévő érintő gombbal és sikerült is. Bekapcsolt a hűtés, de a rendszer nem állt fel még a ps3 logó sem jött be!! Egyszerűen semmi!!! Utána bekapcsoltam a joy-t és megint csak villogott a 4 led gondolom és kereste a jelet, de semmi és kikapcsolt. Próbáltam többször is bekapcsolni, de midig ez történt!!!

Szerintetek mi lehet a baj???

A segítségeteket előre is köszönöm!!!!!


2011. dec. 5. 15:54
 1/7 mate1996 ***** válasza:

Milyen fw van a gépen?(eredeti vagy nem eredeti)

Vagy a szoftver lett hibás vagy esetleg a videókártya.

:(

2011. dec. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szia a gépen egy 3.55 KMEAW cfw van.
2011. dec. 5. 16:16
 3/7 mate1996 ***** válasza:

Akkor szerintem az a probléma, hogy összeomlott a szoftver. Csináld meg ezeket a lépéseket.

A lépések:

1. Nyomd le és tartsd lenyomva a bekapcsoló gombot, csippanásokat fogsz hallani, majd önmagától lekapcsol a konzol.

2.Ismét nyomd meg és tartsd lenyomva a bekapcsolót, de most csak addig amíg nem hallasz egy sima csippanást, majd pedig egy gyors dupla csippanást.

3.Ekkor engedd el a bekapcsolót.

Ha bejön egy kis menü, akkor még jó a PS3-od :)

2011. dec. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 mate1996 ***** válasza:
Ha bejön a menü, akkor próbáld meg a system update menüpontnál egy külső fat32 formázott pendrive-ről próbáld meg feltelepíteni a 3.55 fw(google-ba beírod és megfogod találni) :)
2011. dec. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat!! A helyreállító menü bejön akkor örülhetek mert még nem ment tönkre a ps-em!!:D

További kérdésem az lenne hogy ha újra rakom a rendszert akkor a vinyó formázódik??Az nekem nagy probléma lenne mivel a 320gb-s tele van nyomva játékokkal!!:)

2011. dec. 5. 16:43
 6/7 mate1996 ***** válasza:

Szerintem nem mivel a menüben van egy külön menüpont erre.

:)

2011. dec. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 mate1996 ***** válasza:
Köszönöm, hogy segíthettem! :)
2011. dec. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!