Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fülhallgató + MP3-at...

Milyen fülhallgató + MP3-at vegyek?

Figyelt kérdés
Hello, szeretnék valami jó kis füjhallgatót, és egy MP3-at. Összesen MAX 25 legyen. Milyet vegyek melyikből?:) (Fülhallgatóbol agybadugós kellene)
2011. dec. 5. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:
fülhallgató agyba dugós van a tescoba vagy interspárban olcsón elvileg, bár nem tudom hogyan szól. mp3at meg rendelnék innen pl [link] de nem érintőset, az hamar tönkremegy ebből a fajtából asszem vagy itt nézz szét [link] . Az olcsóbbakat már lehet kapni olyan 2-3 ezerért is, de ezeknek nincs memóriájuk kell hozzá memóriakártyát venni 2gb-os az kb olyan 2-3 ezer ft.. szerintem úgy a legolcsóbb. Amúgy nézd meg a sonykat van most olcsón is [link] ez a piros meg egyszerűen zseniális én ilyet vettem nem bántam meg [link] nagyon jól szól, a fülese agybadugós, igaz nekem 8 gigás meg fekete de ugyan ilyen
2011. dec. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
megnéztem annak a pirosnak a tartozékait, hát ahhoz nem biztos, hogy az agybadugósat adják, vagy nem értem.. na nem baj itt is van [link] vagy ez ... na nem zaklatlak tovább [link] :D
2011. dec. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!