Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Internet Exploreren miért nem...

Internet Exploreren miért nem jó a facebook?

Figyelt kérdés
Egy üres képet hoz ki, de azt kiírja ha történt valamilyen eseményem, de nem tudok ott facebookozni, mert nem ír ki semmit, csak egy üres fehér lapot hoz ki, meg nem reagál pl: Ebuddyn vagy hasonló oldal 'belépés' ikonjára.. Olyan mintha meg sem nyomtam volna a gombot! Google Chrome-n jó minden, de ez gyorsabb lenne, nem tud valaki segíteni hogy mitől nem lehet jó?
2011. dec. 6. 22:05
 1/4 A kérdező kommentje:
érthetően leírom mert magam sem értem: Szóval ha belépek facebookra, nem jön be az oldal.. Egy üres fehér lap jön ki... Vagy ha pl: Rá megyek Exploreren egy olyanra, vagy ha gyakorin valaki ír üzenetet, ebbe a böngészőbe meg sem tudom nézni, mert ha rákattintok, nem reagál, nem tölti be az oldalt, olyan mintha meg sem nyomtam volna... Mi lehet a probléma?
2011. dec. 6. 22:07
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nem jó akkor mit sz@rozol vele?

Amúgy meg használj Mozillát.

2011. dec. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az meg lassú :D De nem baj google Chromot használok :))
2011. dec. 7. 13:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom ez mond-e valamit neked az IE-ről:


[link]


[link]


Teszteld le a tiéd: [link]

2011. dec. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!