Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért késik a kép XBOX 360-on?

Miért késik a kép XBOX 360-on?

Figyelt kérdés
Most vettünk egy új TV-t (LCD) és mikor Xboxon játszok rajta a kép kb. 1 fél másodpercet késik. Ez nem lenne olyan nagy probléma de játék közben ez nagyon zavaró tud lenni (pl FPS-eknél). Nem tudom hogy van-e köze ahoz hogy milyen kábellal van összekötve a tv és xbox. Mert nekem most az a piros-fehér-citromsárga 3 dugasz van (ha jól emlékszem VGA a neve)de majd szeretnék venni 1 HDMI kábelt h jobb legyen a kép... akkor talán megoldódna ez a késés vagy valami mással kéne próbálkozni?
2011. dec. 7. 20:19
 1/1 Maka1234 ***** válasza:

Amikor az xbox-ot kikapcsolod akkor előtte a dashboardon várj egy picit mig kikapcsolod.

Nekem ez segíteni szokott mert ha ugy játéknál kapcsolom ki akk utána egy ideig bár nekem egy 1 perc és visszaáll.

2011. dec. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!