Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért lép ki a Filmek mappábol?!

Miért lép ki a Filmek mappábol?!

Figyelt kérdés
Van nekem egy külsö vinyom ami két particiora van osztva, és amit én használok ott van pár mappa (filmek, zene, programok, dokumentumok, telefonos játékok) namármost egyik naprol a másikra ha a filmek mappába belépek fogja magát a windoz és kilép belöle, eltünik az ablak és a tálca is egy kis idöre, kb 6 másodperc mulva visza áll a tálca de a filmek ablak eltünik... nemtudom mitöl van ez, néha a zenék mappa is ezt csinálja... amugy totalcommanderben minden müködik rendesen, szoval nagy baj nincs de mégis idegesiit és ha valaki tudna megoldást akor azt nagyon megköszönném:)
2011. dec. 8. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:

nem tudom miért de nekem is volt ilyen amikor még xp-m volt.

mióta win7 van nincs gondom. amugy én total commanderrel nyitottam meg mert azt nem zárja be.

sajnso én sem jöttem rá miért volt.

2011. dec. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ja xpm van nekemis de emiatnem huzok ujra, föleg nem 7et me probáltam de nemaz éngépemre valo:D totalcommanderrel ok minden csak kicsit zavar h miért lehet ez stb:D
2011. dec. 8. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!