Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek az Olympus...

Mi a véleményetek az Olympus VR310-es fényképezőgépről? Jó fotókat csinál?

Figyelt kérdés
És még az is érdekelne, hogy ez a gép rögtön rögzíti e a képet, vagy itt is várni kell pár másodpercet miután megnyomtam a gombot és csak az azutáni pillanatot rögzíti?
2011. dec. 9. 12:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mire akarod használni, szerintem hobbifényképezéshez tökéletes. Minden gépnek van egy exponálási ideje, bár nem próbáltam ezt a gépet, de szerintem nem kell sokat várnod a rögzítésre. Ahhoz képest, hogy kompakt, elég jó adottságai vannak, de fontos tudni, hogy a jó képeket nem a gépek, hanem a gazdájuk tudja csinálni.
2011. dec. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 hollófernyiges ***** válasza:
Egy ilyet vettem első fényképezőgépnek, ebből látható hogy nem vagyok szakértő :) Az árához képest szerintem jó, jó az optikája és a 14 megapixel is impresszív, bár én csak a harmadát használom. Jópofa módok vannak benne (rajz, halszem stb) és rengeteg, az én kezdő ízlésemnek túl sok beállítási lehetőség. A legnagyobb negatívum hogy kb 80 képet bír feltöltött akkuval, csereakkuval ez mondjuk javítható.
2011. dec. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!