Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360-ból milyen típust/faj...

Xbox 360-ból milyen típust/fajtát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Edig csak pc-n játszottam, azért akarok venni mert ha jól tudom a pc-vel ellentétben ezt nem kell fejleszteni, ha egyszer megveszem akkor újjabb játékok is jók lesznek rá. Azt még leírnátok hogy hogyan lehet xbox-on multizni/ lehet-e rajta? mert igazából még nem sokat hallottam erről, 60.000Ft körül szeretnék vásárolni, ti melyiket ajánlanátok ?
2011. dec. 9. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:
xbox 360 slim 4GB vagy használtan (pl vaterán) xbox 360 elite. olyan 47000Ft a slim 4gb. ahhoz hogy multizhass kell fizetni évi kb 10000Ft. liveon csak eredeti játék fut el, de ha csak single-lel akarsz játszani, akkor flasheltetheted olyan 6-7000Ft-ért és kiírhatod a játékokat rá.
2011. dec. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

250-es slimet vegyél, 55-ből meg van teljesen újan.

Netes játékhoz eredeti játékok és (érintetlen box) kell, meg live gold előfizetés (1 évre 10000 ft, de kapsz 1 hónapot ajándékba az új konzolhoz).

Ha ezek megvannak, csak berakod a játékot, rákötöd e netet kábellel vagy wifin és lehet játszani...

Sokkal egyszerűbb minden, mint PC-n.

2011. dec. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és még annyi hogy írnátok vmi megbízható oldalt? ha jól értem akkor a pc-s net kábelre kell rákötni, és ha mondjuk ezt: XBox 360 GÉP 4GB megveszem akkor még külön kell vmit venni hozzá??
2011. dec. 9. 18:41
 4/9 anonim válasza:
Nem kell semmit se venni hozzá.Ha lejár az 1 hónap Live-od (net) rajta akkor venned kell feltöltőkártyát hozzá vagy csinálsz új felhasználót ezt 2szer vagy 3szor teheted meg.És csak is slimet vegyél, lehetőleg újat,garanciálisat.Konzolstudio.hu pl én ott vettem.
2011. dec. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Konzolstudio.

De 250-est vegyél, ne 4-est, főleg ha liveozni akarsz.

Frissítéseknek, DLC-knek kell a hely.

Gold előfizetés kell még, de az ráér 1 hónap múlva is.

Meg nyilván a játék. :D

Más nem.

2011. dec. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem fölösleges 250-est venni, ha akar később vesz hozzá hdd-t, ha meg nem akkor DLC-ket úgysem vesz, frissítések meg ráférnek, ha 512 mb-ra is ráférnek...
2011. dec. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem fölösleges.

Ha külön veszi jóval drágább, mint konzollal együtt.

Egy BC2 frissítás 3 giga.

Majdnem meg is telt a 4 gigás...

És ez 1 játék.

Forza 4-et sem tudsz pl telepíteni.

2011. dec. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
erről mit gondoltok : Xbox 360 Slim 250GB (Fényes fekete) (XBOX360) itt a link : [link]
2011. dec. 10. 08:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Tökéletes.
2011. dec. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!