Hogyan tudom jelenteni az olyat akinek Flash-elt a gépe és XBOX Live-ozik?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy szemétnek tűnök,de nem vagyok az.Én megveszem 13 ezrekért a játékot,egyik ismerősöm meg tölti lefele+lehord minden játékot,engem meg idiótának kiállt mert megveszem.Eddig tűrtem!
2011. dec. 11. 12:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%
nem mindegy ez neked? Te veszed, ő nem. Ennyi. Közöd semmi. Foglalkozz magaddal. Szánalmas vagy.
2011. dec. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Antimod ***** válasza:
63%
Jelentgesd csak fel nyugodtan. Ezzel éppolyan gerinctelenné válsz, mint ő.
2011. dec. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
NEM! Te vagy a szánalmas.Ha én lopok valamit azt csöndben.Nem,marhára nem mindegy.Remélem bannolják.Ha én megloplak téged,akkor neked mi közöd van hozzá? na erről ennyit...
2011. dec. 11. 12:18
 4/16 A kérdező kommentje:
2. Kommentelő.Nem ismered te ezt a gyereket.Nem mindenkit akarok felcsapni,csak egyedül őt.Mert amit ő művel azt már nem lehet bírni.
2011. dec. 11. 12:19
 5/16 anonim ***** válasza:
50%
ne keverd már a dolgokat. NEM téged lop meg, hanem a szoftverfejlesztőket.
2011. dec. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Jó m1 nem állok le cigánykodni a Microsoftal.Látom rátok is számíthat az ember.
2011. dec. 11. 12:25
 7/16 anonim ***** válasza:
46%
"nem lehet bírni" Kiírt egy játékot ? A jó kva anyját, sztem lődd is fejbe.
2011. dec. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én is veszem drágán a játékot, ismerőseim 80%-a meg letölti.

ÉS?


Hadd szedjék, én is tudnék letölteni ha akarnék, de magam miatt nem teszem, mert jobb érzés az eredeti, gondolom te is ezért veszed, nem pedig azért, mert illegális.

2011. dec. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Na, qrva sokat kerestem és még mindig nem vagyok benne teljesen biztos, de szerintem ez sima rendőrségi feljelentés, mivel a szerzői jogok megsértése Btk. kategória. (A szoftverek pedig a szerzői jog alá esnek). Egyrészt elmeszelhetik azért, ha másnak adott át másolt játékot, másrészt azért, ha a konzolján olyan átalakítást végzett, ami alkalmassá teszi a szerzői jogok megsértésére (azaz kiflashelte).


Arrogáns törvénysértőket nem szeretjük, ha ilyet csinál, legalább kussoljon.


És nem, nem a microfost lopja meg, hanem a microfos termékek vásárlóit, emrt a pénzt rajtuk verik el. Ezen keresztül pedig minden magyar vállalkozást és állami szervet, ami MS termékeket használ. Van belőlünk pár.

Ideje felnőni. Ha játszani akar, vegye meg, vagy váltson open source-ra.

2011. dec. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Antimod ***** válasza:

Én meg a zenéket veszem CD-n, használtan, Vaterázok, boltba járok, keresek-kutat. És ezerszer jobban élvezem, ha találok egy jó fogást, mintha beírom a keresőbe, és torrentről két perc alatt letöltöm.


Felfogás kérdése. Valószínűleg akkor sem üti meg a bokáját, ha feljelented, nem tartunk még ott, hogy bármi történne. Egyszerűen el kell viselni az ilyen embereket, számtalan példával fogsz még találkozni az életben.

2011. dec. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!