Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mitől fog több száz csatornát...

Pedro4444 kérdése:

Mitől fog több száz csatornát az új Sony tv-m, ha elő sem vagyok rájuk fizetve? De más tv nem fogja őket.

Figyelt kérdés
Sziasztok...Érdekes kérdésem lenne hozzátok.Nemrég vásároltam egy xb32-es braviát.Már a lakásba van egy 107-es samsung plazma,és egy philips 81 centis led tv.mind a három kifogástalanul müxik.Mikor álitottam be a csatornákat a sony-n,arra lettem figyelmes hogy az össze létezö csatornát befogtam..(kábel tv-m van,62 csatornára vagyok elöfizetve,sima kis csomag)most a braviával nézek megse tudom számolni mennyit,HBO-k egész tömkelege,cinemax német adok stb több száz csatorna..Azt hittem a szolgáltatonál van hiba,és majd ugyis visszaveszik,de ekkor döbbentem meg hogy a másik kettö tv-nél az alap csatikon kivül semmit nem tudok befogni..Számlám ugyanugy csak az alap fizetés jön ki,semmi extra..Hogy a francba lehet ez???Már mindent átnéztem a neten,de semmi,azért irok ide,kinek van hasonlo tapasztalata..Mert már ezért BAROMIRA MEGÉRTE megvenni ezt a franko kis tv-t..:D:D:D:D Mostmár csak olyan ötletek kellenének hogy tudnám ezt a jelet a többi tv-re is átvinni a sonyrol??:D:D:D Mert csak az képes fogni igy a csatikat...:D:D:D:D:D

2011. dec. 11. 21:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Melyik szolgáltató? Analóg vagy digitális?
2011. dec. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
pr telecom .Azt honnan tudom hogy analóg vagy digitális?
2011. dec. 11. 22:03
 3/12 A kérdező kommentje:
Szerintem analóg,mert most ránéztem a weblapukra,és ez a csomag ami nekem van,csak analógban irja..Ezek szerint analóg..
2011. dec. 11. 22:09
 4/12 anonim ***** válasza:
Van a HBO-k között magyar?Amúgy csak arra tudok gondolni, hogy a DVB-T miatt fogsz csatornákat bár azzal nem lehet több 100 csatit befogni, hát szerintem szimplán mákod van xDD
2011. dec. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen van magyar HBO..Mind magyar.Több mint száz magyar csatorna jön..Mák???Ez nem lehet mák..A tv-vel van valami.Mivel a többin nem tudom befogni..Pedig a philips led se régi tv,kb fél éve vettem..Valamit mégse tud,amit a Sony..Már csak azt kéne tudni mi ez a dolog..Meg hogy lehet ez...
2011. dec. 12. 05:58
 6/12 A kérdező kommentje:
Amugy nincs beltérim,semmi,kábelen jön be..
2011. dec. 12. 06:01
 7/12 A kérdező kommentje:
Na szóval egy kicsit tovább mentem ebben a dologba,de konkrét biztos választ sehonnan sem kaptam.Azt mondják sokan,hogy ez azért van mert ezek az uj tv-k már annyira finom hangolásuak hogy a kábeltv szoilgáltato képtelen szürni a jeleket...Ezt eléggé kétlem,mert a led tv-m fél éves és azzal semmire nem megyek.Meg ha télleg igy van,akkor mindenki ilyet venne ha tehetné,és akkor poton pénzé nézhetne több száz csatornát..És a szolgáltatók ezt csak ugy néznék,nem hiszem..Meg ha valóban igy van ,már adom is elfele a másik tv-jeimet és lecserélem sony braviára..SZÓVAL VALAKI ADHATNA MÁR EGY BIZTOS VÁLASZT!!
2011. dec. 12. 21:45
 8/12 anonim ***** válasza:
Mond csak milyen TV is ez pontosan, mert akkor én is ilyet fogok venni ;)
2011. dec. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy a szolgáltató valamilyen okból (pl. karbantartás, műszaki hiba, promóció, stb.) levette a titkosítást a digitális csatornákról. Időnként megesik a műholdas szolgáltatóknál is. Pl. ma délután ideiglenesen kódoltlan volt a Comedy Central, a Viva és az MTV a UPC Directnél. Vagy egy másik eset: tavaly kb. 3 hónapig ingyen adta a Cellkábel Celldömölkön a Digisport HD és a Fashin HD adását. De ez csak egy tipp. Használd ki, amíg jönnek a műsorok!
2011. dec. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen igazad van,van olyan hogy feloldja,de másik tv-n akkor miért nem tudom fogni??Meg a településen eggyik ismerösemnek se jön igy mint nállam..Ugyhogy ez megint nem helytáló...
2011. dec. 14. 09:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!