Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért ugyanolyan az Xbox360...

Miért ugyanolyan az Xbox360 grafikája HDTv-n és hagyományos crt-n?

Figyelt kérdés

Van egy hagyományos 72cm-es crt tv-nk, ahhoz közöttem az xboxot előbb scart, majd rca kábellel. Mindkettővel ugyan az volt a képminőség. Majd a barátom HD tvjén is kipróbáltuk, ahhoz már hdmi kábelt használtunk és a képminőség mégis olyan volt, mint a mi hagyományos tv-nken.

(abszolút nem zavar, mert így is tökéletes a kép, csak mindenhol azt írják, hogy csak Hdtv-vel élvezetes)


2011. dec. 13. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Azért írják, hogy csak HDTV-n élvezetes, mert idióták.

13 éves vérpistikék, akik apucitól kaptak xboxot meg hdtv-t aztán fröcsögik a baromságokat.

Pont ugyanolyan a játékok grafikája, egyetlen különbség a felbontásban van, ami meg max az apró szövegeknél, feliratoknál számít.

2011. dec. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Előző is egy idióta, mert azt hiszi, hogy ő most nagyon menő, hogyha pont ellentmond a tömegnek.

PS3-at használtam kb 1 évig CRT tv-n, elviselhető volt a grafika, de nem volt valami különleges.

Aztán kipróbáltam csak egy 1024x768-as tv-n, ég és föld volt a különbség.

És direkt ugyanazokat a játékokat próbáltam ki.

Mindenben jobb volt, nem csak a felbontás változott.

2011. dec. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

És ki beszélt itt a PS3-ról agyaska?

Xboxról volt szó, próbáltam több féle tévén, grafikában semmi különbség nincs.

PS3 vagy másképp működik, vagy te nem tudod mit jelent a grafika...

2011. dec. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát már nem azért, de van különbség X360-on a HD, és crt tv között. A gépen belül beállítottad, a magasabb felbontást, mert az számít.
2011. dec. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

17:15


Azt hittem ezt nem kell külön írnom, de úgy látszik mégis.

Grafika szempontjából olyan nagy különbség nincs a két konzol között, szóval írhattam volna akár ps3 helyett x360-at is.

2011. dec. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Persze, beállítottam. A feliratokat tényleg jobban lehet olvasni, de a grafika nem szebb. (De mint mondtam, így is tökéletes.)
2011. dec. 14. 15:06
 7/9 anonim ***** válasza:

Próbáld majd ki más játékkal is.

De HD tv-n igenis szebbnek kéne lennie.

2011. dec. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát nem azért, de én kipróbáltam X-Boxot FullHD LED TV-n és CRT-n is, és nagyon is nagy a különbség, persze, a grafika maga nem lesz szebb, de a felbontás, élesség, olvashatóság nagyon is más lesz. Csak nézzetek meg TV-n egy HD adást, meg egy hagyományos felbontásút, igen is észrevehető a különbség.

Szóval kellene lennie különbségnek, aki azt mondja, nincs, annak rossz a szeme. :P

2011. dec. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is próbáltam LG CRT Tv-n, meg LG LCD Tv-n is és szinte össze se hasonlítható.
2011. dec. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!