Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A számítógépemen ha letöltök...

Alexosz kérdése:

A számítógépemen ha letöltök telefonról vagy internetről képet akkor egy fehér ikont ad ki és csak internetes szolgáltatással lehet megnézni! Szerintetek mi a baj?

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 11:03
 1/5 A kérdező kommentje:
és a videóknál is ugyan ez van!!!A kérdéseket előre is köszönöm!!!
2011. dec. 14. 11:05
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbálj hozzárendelni valamilyen programot a különféle médiaformátumokhoz, pl. a videókhoz valamilyen lejátszót, a képekhez valamilyen megjelenítőt. Az is lehet, hogy a letöltött file-nak nincs megadva a kiterjesztése, ezért nem tud vele a rendszer mit kezdeni, mert azt látja, hogy valamilyen file, csak azt nem tudja, mivel nyissa meg.
2011. dec. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mivel kérdéseket vársz, meg szeretném kérdezni, van-e a gépeden telepítve vmi képnéző program???

:)

Én az Irfan View-et tudnám ajánlani (pluginjaival együtt)

2011. dec. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem,én válaszokat várok csak elírtam!ezért elnézésedet kérem!

És ha már kérdeztél válaszolok:Nincs!

2011. dec. 16. 16:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs külön képnéző programod, a Windows saját programja akkor is rendelkezésre áll, ill. ha külön videólejátszód sincs, akkor is ott van a szintén integrált Windows Media Player.


Ezek után csak az a kérdés, hogy ugye Windows-od van, nem Linux, vagy OS X?


Amikor meg akarsz nézni egy képet vagy egy videót, akkor jobb klikkel válasszad ki a Társítás-t, azután válaszd ki a listából a megfelelő programot.

2011. dec. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!