Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen playstaciont érdemes...

Milyen playstaciont érdemes venni? És mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Párommal arra gondoltunk kellenen magunknak venni egyet. De fogalmam sincs hogy milyet érdemes venni vagy hol és mennyibe kerül? Gondolom lcd tv re rálehet kötni. Légyszi aki ért hozzá írjon 1-2 általános infót és tanácsot
2011. dec. 14. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
A nyelvtankönyv olcsóbb, és arra szemmel láthatóan nagyobb szükséged van.
2011. dec. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az előző jól beszólt a Kérdezőnek! :-)


Na de itt a válasz: PlayStation2 29.900 Ft (olcsóbb hozzá a gyári játék és chippelve írott játékot is visz). PS3-hoz drága a játék, bár a jobb grafikával és Blu-Ray olvasóval illetve internetes funkciókkal rendelkezik. Viszont az 70.000 Ft.

2011. dec. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

PS2-t már nem nagyon érdemes venni, igaz, hogy van rá rakás jó játék, de nagyon régi, és új címek már nem jönnek ki rá.

Egy PS3 60e Ft, de lehet találni olcsóbb modelleket/boltokat is. Én pl. innen vettem:


[link]

2011. dec. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért kell beszólni. Feltettem egy egyszerű kérdést. És igen, nem tudok angolul, de van nyelvvizsgám németből és olaszból.Szóval egyenlőre nem akarok újabb nyelvet tanulni. Milyen egy f.asz vagy kedves első.Ennyiből én is mondhatom hogy te meg biztos közelről sem láttál egyetemet és nyelvvizsga bizonyítványt.
2011. dec. 14. 15:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem a nyelvtudásodra gondolt az első. :) Tele van a kérdésed helyesírási hibával.

Egyébként szerintem is a ps3 éri meg a legjobban. A ps2 sem rossz, nagyon jó játékokat lehet hozzá kapni elég olcsón, de grafikában nem veszi fel a versenyt a ps3-al.


(Nekem xbox360-am van, de csak az exclusive játékai miatt (Alan Wake, stb.))

Érdemes lenne szétnézned, hogy az általad kinézett konzolra milyen játékokat adtak ki.

2011. dec. 15. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha helyesírási hibáim vannak akkor a nyelvkönyvvel nem leszek előrébb. Azért az is túlzás , hogy tele van hibával, nem mondom hogy nincs benne de azért tele sincs.
2011. dec. 15. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!