Meglehet oldani, hogy a Samsung UE32D5000 távirányítóval váltsam a UPC digital gold+dvr 159 digitális csatornákat és ne csak a 31 analógot?

Figyelt kérdés
Ha átváltom analógra, akkor Samsung távcerkával tudom váltani a csatornákat, de ha visszateszem digitálisra, akkor csak a upc távirányítóval tudom váltani, pedig a Samsung távcerkának sokkal több funkciója van, szebb csatorna infó megjelenítéssel stb.. Előre is köszönöm a választ!
2011. dec. 15. 11:26
 1/5 anonim válasza:
Mivel a beltéri egységhez tartozik a távirányító amivel jön a digitális adás, ezért csak azzal tudod irányítani. A TV-jével csak a TV-t :(
2011. dec. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A leírt módon nem de fordítva igen.

Az UPC mediabox távirányítójával tudod kezelni a tv-t.

Ugyanazt a funkciókra képes mint a saját táv gyakorlatilag teljesen megegyezik.

Így a két egységhez elég egy db táv, sőt én még a dvd lejátszót is az UPC távval irányítom tehát 3 in 1.

A szükséges kódot amivel betanítod a távot az UPC mediabox könyvében találod meg!

2011. dec. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha kérsz a UPC-től egy CI modult a boxban található chip-kártyához akkor azt kártyástul a tv hátuljára pattintható CI interfészbe dugva a tv képes kikódolni a digitális csatornákat is, de ehehz kell egy modul amit a szolgáltatótól kell kérni. (Már ha a UPC-nél lehet ilyet, de szerintem lehet mert kisebb szolgáltatóknál is megoldható) Ha ez így neked kínai, ne aggódj a UPC-sek tudni fogják miről beszélsz és ha ez így működik akkor a boxra nem is lesz szükséged többé.
2011. dec. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen: ) és ez mennyibe kerül?
2011. dec. 17. 22:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Upc-nél nincs olyan lehetőség hogy CI modult kérj.

A digitális szolgáltatások csak saját mediabox-al működnek, viszont az UPC mediabox távja jó az összes itthon forgalmazott tv készülékhez így nem kell két távot kezelni .

2011. dec. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!