Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudom törölni ezt a...

Hogyan tudom törölni ezt a vírust?

Figyelt kérdés
Bekapcsolom a számítógépem és a kernel.exe hibát jelez és közben a cpu használat nagyon magas (ami gondolom nem jó)
2011. dec. 15. 17:26
 1/9 anonim válasza:
vidd el szerlöhöz! :P
2011. dec. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Legjobb ha újratelepíted a gépet.
2011. dec. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Alex

Hát én nem telepÍteném a windowszt újra .Ki lehet azt szedni a gépből .(svchost.exe)okozza a hibát keresd meg a googleba nem biztos csak gondolom .Viszont valamelyik programmal vihetted bea vÍrust a gépedbe .Ha telepÍtetté valamit a gépedbe lehet az volt vÍrusos vagy krekk vagy hasonló ....Az érdekelne milyen védelmi programod van ?De próbáld csökentett módba telepÍteni egy Opust firewall vagy Comodo antivÍrust lehet ,hogy kiszedi a virust de azis előfordul , hogy öszeomlik a windowszod .Ajánlok egy megoldást vedd ki a HDD-t vidd el olyanhoz akinek jó vÍrusÍrtója van tedd bele a gépbe és avval simán ki tudod úgy szedni a vÍrust , hogy megmarad mindened a HDD-n .Ez a legegyszerűbb megoldás .Ha véletlen kitörölne a vÍrusprogram valami fontos filet windowsz könyvtárból egy másik gépből és másik gépen az a file visszatehető .

2011. dec. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kezd azzal hogy leszeded az AVAST-ot és csinálsz egy részletes vizsgálatot!
2011. dec. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
NOD32 őt használok, és nem tudom ki venni a HDDt mert laptopom van :/
2011. dec. 19. 20:25
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha leszedem az avast ot akkor törölnöm kell a nod32 őt? Vagy ha egyszerre fent vannak a gépemen nem zavarják egymást?
2011. dec. 19. 20:26
 7/9 anonim válasza:

Alex

Aha értem laptop ...ok .Kivehető külömbea a laptopból is a HDD.

Igen az awastot teljesen távolÍtsad el és csak a nod32-maradjon .Az Avast magába lasÍtja a gépet.

Ne rakd fel mind a 2 antivÍrust .

TelepÍts egy Nod32 5-ös verziót.

2011. dec. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Alex

Atól hogy eltávolÍtod az avastot nem kell eltávolÍtani a Nod32-tőt abba az esetbe ha beszerzed a Nod32-legújabb verzióját ki fogja Írni hogy mit is akarsz kezdeni vele , viszont ha nem megfelelő az új antivÍrusnak a régi ugyis fölkÍnálja ,hogy távolÍtsad el,vagy frissÍteni akarod .Az új Nod32-a kód (ussername)-( pasvord _)nem tudom honnan lehet beszerezni .Nekem csak Eset Smart Security védelem van a gépbe de meg vagyok elégedve vele .

Tedd fel a legújabb NOD32

2011. dec. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 LinuxPower ***** válasza:

Ismerek egy tuti megoldást!


1. Letöltöd innen az Ubuntu legfrissebb kiadását: [link]

2. Kiírod egy CD-re

3. Mikor a gépben van a lemez, újraindítod

4. A CD-ről bebootolod az Ubuntut

5. Letelepíted


És készen is van! Mindkét vírus sikeresen eltávolítva! :) (Maga a vírus és a Windows is) Illetve ezentúl nem kell rettegned a vírusoktól!

2012. febr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!