Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a hangszóróról? Elég jó a hangereje? Van köztetek olyan akinek van ilyen, vagy ismeri ezt a típust?

Figyelt kérdés
Édesapámnak szeretném megrendelni Karácsonyra, ugyanis Ő kamionosként dolgozik és nagyon szeret filmet nézni ha van egy kis ideje pihenni, viszont sajnos nagyon rossz a hallása és a laptop hangszórója túl gyenge és nem hallja a filmeket... Ezért gondoltam azt, hogy meglepem ezekkel a hangszórókkal! Mi a véleményetek? (Elsősorban valóban hozzáértő emberek válaszait várnám)
2011. dec. 15. 19:16
 1/2 A kérdező kommentje:

[link]


Itt a link a hangszóróhoz!

2011. dec. 15. 19:16
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha ha ha ... Én normális válaszra lettem volna kíváncsi, ha ennyire unatkozol inkább fordítsd valami hasznosra az idődet!
2011. dec. 15. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!