Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Windows 7->Nem bírom a felbont...

Windows 7->Nem bírom a felbontást 1680x1050 re tenni. Hogyan akkor?

Figyelt kérdés

Szóval van egy NAGY évek óta fennálló problémám, nem tudom rávenni a windows7-et hogy a monitoromnak legmegfelelőbb felbontást használhassam rajta.

Hiába rakom fel a legújabb videokártya drivert,akkor sem megy, próbáltam nVidia control panelben a Custom Resolution (egyéni felbontás) menüpontnál 1680x1050 re állítani, de akkor azt írja, hogy Nem támogatott felbontás, pedig most XP ben is azt használom.

Próbáltam már a Powerstrip nevű progit, amivel saját felbontást lehet csinálni, de azzal sem megy.

Amit alapból adtak drivert a monitoromhoz az nem támogatja a win7-et , és azóta sem találtam sehol win7et támogatós drivert.

A monitorom: Samsung SyncMaster 2243LNX

Videokarim: Galaxy Geforce 9600 GT


Nagyon jó lenne végre megoldani ezt a problémát :S Köszi


2011. dec. 16. 14:39
 1/2 anonim válasza:
Win 7, asztal jobb egérgomb képernyő felbontás, keress olyat hogy észlelés, kattints rá. Ha nem megy akkor: képernyőfelbontás/ speciális beállítások/monitor, és vedd ki a pipát a " A monitor által meg nem jeleníthető üzemmódok elrejtése"-ből. Ezután gép újraindítása és ha minden jó akkor át tudod ideálisabb felbontásra is állítani.
2011. dec. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem megy ígysem :/
2011. dec. 19. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!