Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Playstation 3 Hűtés és pasztázás?

Playstation 3 Hűtés és pasztázás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lenne egy problémám a hűtéssel(Fat 40gb) !Segítsetek!

A probléma a következő: a napokban vettem észre hogy magasabb fordulatszámon pörög a venti. Gondoltam ráférne egy pasztacsere.Mikor szétkaptam a paszta még nem volt kiszáradva. Már ez is furcsa volt számomra. Aztán letakarítottam és kentem rá Arctic cooling mx-4-es pasztát.Összeraktam, egy ideig minden rendben volt. Később megint gyorsan pörgött a venti.(először a gta4-nél aztán már "kisebb" játékoknál is mint pl:crisys 2.bf 3.)Gondoltam én hogy nem eleget kentem a cpu-ra és a gpu-ra. Szétszedtem és többet vittem fel.Aztán megint csak gyorsan pörgött a kisebb game-nél is.Később megint szétkaptam és vékonyabban vittem fel, de így sem jó.Mindig bekapcsol magasabb fokozatba a venti.Miért van ez??Azelőtt a gta4-sem tudta úgy megizzasztani hogy jobban keljen pörögni a ventinek. Most meg akármennyit kenek a pasztából mindig bekapcsol magasabb fokozatba.


2011. dec. 17. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Mennyivel pörög durvábban a venti, mint korábban?

Szerintem nem vészes amúgy.

Háta mögött legyen 15-20 centi hely, és kész.

2011. dec. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Külön állványon van. Bőven van hely körülötte. Hogy mennyivel hűt jobban...hát ha 5 fokozatot nézünk akkor 4. Azelőtt a 3. volt a normális.
2011. dec. 17. 15:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Fagyás/újraindulás volt már?

Mármint amióta ezt csinálja?

Ha nem, akkor valószínűtlen a baj, ha igen, az már jelent valamit.

2011. dec. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem volt fagyás, sem újraindulás. Nem is a sárgaledtől félek.Csak aggaszt hogy sosem pörgött 4. fokozatban a venti. Akárhogy pasztázom nem jó neki.
2011. dec. 18. 13:01
 5/5 anonim válasza:
lesz az a pörgés 5-ös fokozaton is!a gépem vadítóan hangos lett,2x sárga led ,már a lemezeket sem olvassa.az enyém is 40 gb volt. a 320-as gépem viszont hibátlanul működik már 1 éve .
2011. dec. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!