Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Digi és UPC műhold beltéri...

Digi és UPC műhold beltéri egységek egymással inkompatibisak?

Figyelt kérdés
Van egy adott mennyiségű kábelem, egy tetőantennám és hozzá egy UPC, illetve egy Digi előfizetésem. Csak úgy tudom két szobában leosztani a tévét, hogy az első szobában az antennát közvetlenül a Digi beltérire kötöm, a hátulján pedig van egy antenna kimenet is. Na most onnan vittem tovább a hátsó szobába az antennát a UPC beltérinek. A Digi-nek tökéletes a képe és minden csatorna bejön. A UPC-nek viszont némely csatornáknál gyenge, hol meg egyáltalán nincs jele, pedig minden kábel hibátlan. Inkompatibilis volna egymással a két készülék? De hiszen csak az antenna jelet kéne továbbítania.
2011. dec. 17. 17:38
 1/1 norberto79 ***** válasza:
Bocs de rég nem jártam itt... Persze hogy nem jó twin fejet kell felrakni és ezáltal még egy koaxot behúzni így függetleníteni a kettőt. Mivel vannak vizszintes és függőlegesen sugárzó csatornák, így a váltást ugy oldják megy hogy vagy 14 vagy 18 v-ot adnak a fejnek ki ez által kapcoslnak. Na most ha a digis beltéri egy 18v polárt néz akkor a upc-set hiába kapcsolod ha nem éppen 18 v-os polárú csatira kapcsolsz akkor nem vált a fej, mert az erősebb kutya bas*ik elven a 18 nyer. Twin fej 3800 forint és meg van oldva.
2012. jan. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!