Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mikor lesz 3D adás közvetítés?...

Mikor lesz 3D adás közvetítés? Milyen technilógiával lesz megoldva?

Figyelt kérdés
Gondolom csak digitálisan lesz megcsinálva. kell hozzá majd speckó set-top box?
2011. dec. 17. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy a közel jövőben, de leginkább soha, egy sima filmet pár hónapba is beletelik mire átkonvertálják 3D-re és ez nem egy olcsó mulatság, szóval régebbi filmekből csak a sikerfilmeket csinálják meg 3D-be pl.: star wras, Gyűrűk ura, stb... De olyan, hogy az RTL a híradót is 3D-be adja szerintem soha nem lesz, mert felesleges. Vannak TV-k amik képesek átkonvertálni maguktól a sima adást 3D-vé, de ezek nagyon gagyik. Lényegtelen, hogy milyen set-top boxod, blu-ray lejátszód vagy épp pendrive-od van csak egy 3D TV kell hozzá.
2011. dec. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Előző:

ezt komolyan gondolod?

Elég erős túlzás, hogy soha, hülyeség ezt állítani.

Inkább csak rohadt soká.

2011. dec. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ha nem láttátok volna, egy magyar srác 3D-s kivetítést csinált a monitorjához. Lehet hogy nem ugyanazzal a technológiával, lehet hogy nem 1-2 év múlva, de tuti lesz ilyen. Én a hologramban bízok. Jobb lenne mint a 3D, bár alapjában véve ugyanaz lenne. KB 50 év múlva jövendölések szerint meglesz a hologram. Nameg szerintem nem úgy kellesz elképzelni hogy a Híradót nézzük 3D-ben. Azt a filmet nézzük meg amelyiket csak akarjuk, mert haláli gyors net lesz hozzá, de lesznek információs csatornák is. A lényeg hogy éveken belül nagy változások lesznek. Gondoljatok bele, 20 évvel ezelőtt ritka volt a TV, most meg nem csak színes, de még internet is van rajta. Most álmodozzatok: MI LESZ KÉSŐBB???
2011. dec. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
durván 1 hete volt a történelem első foci meccsének 3d-s sugárzása.A Juventus játszott
2011. dec. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Éppen ezért nem hinném hogy soha nem lesz fejletteb a TV-zés. Szerintem hamarabb lesz mint várnánk.
2011. dec. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amúgy utólag belegondolva, lehet tényleg sosem lesz 3D adás (elterjedve, a kísérleti adásokat ne vegyük figyelembe), mert a 3D még nem az igazi, ez is lesz pár évig, aztán remélhetőleg jön a hologram tv.
2011. dec. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Da! Ochenj Harasho!
2011. dec. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!