Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Házimozi rendszert hogy tudom...

Házimozi rendszert hogy tudom összekötni a Tv-vel hogy azon keresztül legyen hang s ne a TV-be épített hangszórókon amikor tv-zek?

Figyelt kérdés
Orion HT 900-as házimozi szett hangfalait kellene bekötni. Annyi bonyolítja a helyzetet hogy a tv-n egy scart kimenet van amire a digi beltéri van csatlakoztatva. Illetve az 5.1 hangszóróin nincs dugaj csak a "csupasz" vezeték (amit ugye a dvd-be kell csíptetni).
2011. dec. 17. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én "házimozimon" van több csatlakoztatási lehetőség, így jutott hely egy SCART csatinak amivel a TV van rákötve, így ha AUX-ra kapcsolok, akkor az erősítőn keresztül hallom a TV hangját!

:)

2011. dec. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem a dvd-ben van több csatlakoztatási lehetőség (scart illetve audio video kimenetek). Akkor ha összedugom a tv-vel és aux-ra kapcsolok elvileg működnie kell?
2011. dec. 20. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!