Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Fujifilm Finepix AV200 digitál...

Laci8519 kérdése:

Fujifilm Finepix AV200 digitális fényképezőgép, kijelző hiba? Sürgős, karácsonyi ajándék lenne!

Figyelt kérdés

Rendeltem egy digitális fényképezőgépet egy Budapesti cégtől. Futár hozta és amikor bekapcsoltam a gépet egy függőleges csík volt a kijelzőjén, ez azóta is így van.


Nem a bemelegedéstől van mert folyamatosan ilyen és ez a képeken is látszik.


Itt egy kép róla: [link]


Valakinek volt már ilyen problémája?

Miskolci vagyok és nem szeretném Pestre felküldeni, mert akkor egy pár hétig biztos nem küldenék vissza.


Remélem nem nagy a baja.


Ha esetleg valaki tudna Miskolcon, szervizet ajánlani az jó lenne.


Gondolom ez esetben a garancia ugrik.


A válaszokat előre is köszönöm.


2011. dec. 22. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:

CCD hiba.

Ez nincs mindenhol készleten.

Hívd fel telefonon a budapesti céget.

Ebből mindenképp csere vagy javítás lesz.

2011. dec. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kijelző a gép hátoldalán van. Ez inkább érzékelőhiba lehet, amit csak cserélni lehet, magától nem fog megjavulni. Mivel ~15e forintos a gép, sajnos a minőség nem ebben az árkategóriában kezdődik. Ha ezt cserélik is, az nagy eséllyel meghaladja a gép árát is majd.

De Miskolc azért nagy város, ha van rá keret akkor kénytelen vagy újat venni.

2011. dec. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat! Én is érzékelőhibára gyanakszom, de ez nem változtat a lényegen, hogy kénytelen leszek akkor visszaküldeni.

Ebből sem lesz karácsonyi ajándék.


Néztem a használati útmutatóba, hogy ha felmelegszik a gép abban az esetben jelenhetnek meg a kijelzőn ilyen csíkok, de ez már az első bekapcsoláskor is ott volt.


Az az érdekes, hogy ha sötétebb helyen fényképezek vele akkor jobban látni ezt a csíkot, világosban pedig alig látható.


Többet sem rendelek ilyen helyekről, mert igaz, hogy olcsóbb mint ha itt Miskolcon vettem volna, de ilyen hiba esetén még rá is fizetek, nem hogy olcsóbb lenne.

2011. dec. 22. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!